یکشنبه 1399/09/16 - 09:54 hamedan-admin

مرمت و بازسازی مدرسه شهید صدوقی همدان توسط گروه‌های جهادی

فرمانده حوزه شهید قاسمی همدان گفت: برنامه اردوی جهادی گروه جغرافیا محور شهید قاسمی حوزه سردار شهید ناصر قاسمی در منطقه هدف اسلامشهر با محوریت کمک در بازسازی مدرسه شهید صدوقی برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج سازندگی همدان، محمد محمدی طالب  اظهار داشت: برنامه توانمندسازی مناطق حاشیه شهر، بر اساس تفاهم‌نامه همکاری بین بسیج سازندگی ناحیه همدان و ادارات آموزش و پرورش با هدف بازسازی مدارس حاشیه شهر همدان به بسیج سازندگی حوزه شهید قاسمی محول شده است.

وی افزود: ما نیز بر اساس برآوردی که از مناطق مختلف داشتیم منطقه اسلامشهر را به عنوان منطقه هدف گروه‌های جهادی انتخاب کردیم و با توجه به ظرفیتی بسیجیان پایگاه‌های سردار شهید حاج قاسم سلیمانی،شهید اشرفی و شهید سهرابی، این برنامه را به گروه‌های جهادی جغرافیا محور این پایگاه‌ها واگذار شده است.

فرمانده حوزه شهید قاسمی همدان خاطرنشان کرد: گروه‌های جهادی کار خود را از ابتدای هفته بسیج در مدرسه شهید صدوقی با مشارکت ۲۰ نفر از بسیجیان با محوریت کنده‌کاری و سنگ‌کاری فضای کلاس‌ها و راهرو به مساحت 300 متر مربع آغاز و در حال حاضر نیز در حال انجام کار هستند.