پنجشنبه 1399/09/20 - 11:02 hamedan-admin

توزیع ۱۵۰۰ بسته معیشتی توسط حوزه شهید احمدی روشن همدان

فرمانده گردان بیت المقدس حوزه شهید احمدی روشن همدان با اشاره به اجرای رزمایش کمک مومنانه گفت: در این راستا یک هزار و ۵۰۰ بسته معیشتی تهیه و به خانواده‌های کم درآمد اهدا شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج سازندگی همدان، حمید بیات  با اشاره به فعالیت‌های انجام شده گردان بیت المقدس حوزه شهید احمدی روشن همدان اظهار داشت:  فراخوان گردانی در سد اکباتان از جمله برنامه‌های اجرایی این حوزه بود.

وی افزود: در این فراخوانی برگزاری کلاس‌های آموزشی شامل اسلحه‌شناسی، تاکتیکی، رزمی، عقیدتی و انجام تیراندازی در پادگان سیدالشهدا (ع) با رعایت پروتکل‌های بهداشتی انجام شد.

فرمانده گردان بیت المقدس حوزه شهید احمدی روشن همدان با اشار به شیوع کرونا و اعمال محدودیت‌ها عنوان کرد: کنترل تردد وسایل نقلیه به داخل و خارج شهر همدان و ضد عفونی کردن معابر عمومی، تاکسی‌ها و اتوبوس‌ها و محله‌های حاشیه شهر همدان نیز از جمله اقداماتی بود که در راستای مقابله با ویروس کووید 19  صورت گرفت.

وی با اشاره به تقدیر از کادر درمانی بیمارستان شهید بهشتی همدان ادامه داد: همچنین در راستای قدردانی از کادر درمان و روحیه‌بخشی به مدافعان سلامت نیزتهیه آبمیوه برای کادر درمان و بیماران کرونایی و اهدای آنها به  بیمارستان‌ها انجام شد.

بیات با اشاره به اجرای رزمایش کمک مومنانه نیز تصریح کرد: در این راستا یک هزار و ۵۰۰ بسته معیشتی تهیه و به خانواده‌های کم درآمد اهدا شد.