دوشنبه 1399/10/15 - 09:07 hamedan-admin

جهادگران دانشگاه صنعتی همدان در حال ساخت ۵ باب منزل مسکونی برای نیازمندان هستند

در پروژه‌ای توسط اعضای گروه جهادی شهید حاج حسین همدانی و بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی همدان ۵ باب منزل برای نیازمندان ساخته خواهد شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج سازندگی همدان، علی معتبر نیا، مسئول گروه جهادی شهید همدانی بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی همدان  گفت: به همت گروه جهادی شهید حاج حسین همدانی و بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی همدان عملیات دیوار چینی یک باب منزل مسکونی در حصار شهید مطهری برای یکی از محرومین اجرا شد.

معتبرنیا افزود: این کار از حدود یک ماه پیش آغاز شد و اکنون به مرحله نازک کاری رسیده است. تا امروز ۷۰ میلیون تومان از طرف خیرین، بسیج سازندگی، بنیاد علوی و ستاد اجرایی تامین شده و ۴۰ میلیون دیگر باقی مانده است.

مسئول گروه جهادی شهید همدانی خاطرنشان کرد: کل پروژه توسط اعضای گروه جهادی شهید حاج حسین همدانی و بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی همدان انجام گرفته و در این طرح ۵ باب منزل برای نیازمندان ساخته خواهد شد.

وی گفت: دو باب در روستا‌های جنت آباد و چهارراه خاکریز اسدآباد، دو باب در حصار شهید مطهری و حیدره بالا شهر همدان و یک باب در رزن روستای امتلر که در حال حاضر یکی از خانه‌های اسدآباد تکمیل شده و دو باب دیگر تا ۲۲ بهمن به اتمام می‌رسد.