دوشنبه 1400/03/17 - 07:45 hamedan-admin

ادامه‌دار بودن طرح‌های خدمت‌رسانی گروه جهادی شهید «امیدی» نهاوند

مسئول گروه جهادی شهید «محسن امیدی» نهاوند از ادامه‌دار بودن طرح‌های جهادی و خدمت‌رسانی گروه جهادی شهید «محسن امیدی» نهاوند خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج سازندگی استان همدان، محمد سعیدی کیا  با اشاره به فعالیتهای گروه جهادی شهید «محسن امیدی» اظهار داشت: این گروه در تابستان سال ۹۸ تشکیل شد و در زمینه‌های متعددی فعالیت‌های خود را شروع کرد و به خدمت به محرومین پرداخت.

وی با بیان اینکه این گروه در مواجهه با مهمان ناخوانده کرونا، فعالیت چشمگیری داشتیم، گفت: در این راستا در ۱۸ زمینه مختلف ورود کردیم.

مسئول گروه جهادی شهید «محسن امیدی» نهاوند افزود: گروه جهادی شهید «امیدی» در آذر ماه سال ۱۳۹۹ در هفته بسیج با حضور سردار مجیدی فرمانده سپاه استان، گروه جهادی نمونه استان همدان و در سال ۱۴۰۰ نیز جزء مجموعه گروه‌های جهادی نمونه شهرستان نهاوند معرفی شد.

وی تصریح کرد: با توجه به فرا رسیدن ماه مبارک رمضان و فراگیر شدن فعالیت‌های عام المنفعه و انسان دوستانه، این گروه در زمینه‌های مختلفی فعالیت کرده و به خدمت به قشر محروم پرداخته است.

سعیدی‌کیا عنوان کرد: اولین طرحی که اجرا شد پخت غذای گرم به همت این گروه جهادی بود که با تلاش اعضای گروه و همچنین پشتوانه کمک‌های مردمی توانستیم ۲ هزار و ۵۰۰ پرس غذای گرم با اعتباری حدود ۲۰ میلیون تومان طبخ و بین نیازمندان واقعی شهرستان نهاوند توزیع کنیم که این افراد از قبل شناسایی شدند.

وی افزود: یکی از طرح های زیبای دیگر که همراه با طبخ و توزیع غذای گرم اجرا کردیم، تهیه و توزیع نان بین خانواده‌های نیازمند با عنوان «نان مهربانی» بود که با هر بار توزیع غذا ۲۰۰ تا ۴۰۰ عدد نان تهیه و پس از بسته‌بندی به همراه غذای گرم، بین خانواده‌های نیازمند نهاوندی توزیع شد.

مسئول گروه جهادی شهید «محسن امیدی» نهاوند عنوان کرد: همچنین با تهیه بن‌های تهیه نان با همان عنوان «نان مهربانی» و اهدا به نیازمندان توانستیم ۲ هزار و ۵۰۰ عدد نان برای نیازمندان تهیه کنیم.

وی ادامه داد: از دیگر طرح‌هایی که در ماه رمضان برگزار شد تهیه بسته‌های معیشتی مواد غذایی بود که در مجموع ۵۰ بسته مواد غذایی به ارزش هر بسته ۵۰۰ هزار تومان تهیه و بین خانواده‌های نیازمند نهاوندی توزیع شد.

سعیدی‌کیا خاطر نشان کرد: با توجه به ادامه‌دار بودن طرح‌های جهادی در آینده نزدیک، مردم و خیرین گرامی می‌توانند با واریز مهربانی‌های خود به شماره کارت حقوقی بانک انصار گروه جهادی شهید امیدی به حساب ۶۲۷۳۸۱۱۱۶۸۳۶۰۲۹۲ و یا تحویل کمک‌های غیر نقدی و تماس با شماره ۰۹۱۸۶۳۶۹۶۱۳ در این طرح‌های خداپسندانه شریک شوند.

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد امنیتی
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید.

پایتخت ایران کجاست؟ (به فارسی تایپ کنید)