شنبه 1400/06/20 - 12:15 استان همدان

برگزاری کلاس های مهارت آموزی به همت کارگاه جهادی شهید مصطفوی در بهار

مسئول کارگاه خیاطی شهید «مصطفوی» شهرستان بهار از راه‌اندازی کارگاه دوخت لباس شهید «سیدمیلاد مصطفوی» در راستای اشتغالزایی بسیجیان در بهار خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج سازندگی استان همدان، سیده مرضیه ترابی  با اشاره به اهمیت بحث کارآفرینی و ایجاد اشتغال بین زنان اظهار داشت: کارگاه دوخت لباس شهید «سیدمیلاد مصطفوی» در راستای اشتغالزایی بسیجیان راه‌اندازی شده است.

وی با بیان اینکه در این کارگاه کلاس‌های دوخت و طراحی لباس با توجه به متدهای روز در حال برگزاری است، گفت: در راستای مهارت‌آموزی و با هدف توانمندسازی زنان در حوزه‌های مختلف و فعالیت اقتصادی زنان در عرصه‌های مختلف کلاس‌های آموزشی تخصصی دوخت لباس نیز با حضور مربی تخصصی از سازمان فنی و حرفه‌ای در این کارگاه برگزار می‌شود.

مسئول کارگاه خیاطی شهید «مصطفوی» شهرستان بهار افزود: این کلاس‌ها در کنار فعالیت‌های جهادگران از قبیل تولید ماسک و گان برگزار می‌شود.

وی عنوان کرد: بسیجیان پایگاه‌های مقاومت با شرکت در این کلاس‌ها در زمینه اشتغالزایی و مهارت‌آموزی در راستای کارآفرینی برای فراگیری این رشته در دوره‌ها شرکت کرده و در پایان نیز در امتحانات مدرک معتبر از فنی و حرفه‌ای دریافت خواهند کرد.

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد امنیتی
اگر شما یک بازدید کننده انسانی هستید و یک ربات نیستید به چالش و آزمون زیر پاسخ دهید.