دوشنبه 1400/10/13 - 09:17
سازندگی
استان همدان
فرمانده سپاه ناحیه نهاوند؛

توزیع ۱۵۰۰ بسته معیشتی همزمان با دومین سالگرد شهادت سردار سلیمانی در نهاوند

فرمانده سپاه ناحیه نهاوند از برگزاری شانزدهمین رزمایش مواسات و کمک مؤمنانه با توزیع ۱۵۰۰ بسته معیشتی در دومین سالگرد شهادت سردار سلیمانی در شهرستان نهاوند خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج سازندگی استان همدان، فرمانده سپاه ناحیه نهاوند با اشاره به برگزاری صدها برنامه در دهه بصیرت اظهار داشت: برگزاری سلسله نشست‌های بصیرتی در سطح کلیه پایگاه های مقاومت، همایش شهرستانی یادبود دومین سالگرد شهادت سردار سلیمانی در ۱۲ دی‌ماه در مصلی نماز جمعه شهرستان نهاوند با حضور یکی از فرماندهان و سرداران محور مقاومت و همرزم حاج قاسم سلیمانی برگزار می شود.

سرهنگ علی مختاری گفت: برگزاری شانزدهمین رزمایش مواسات و کمک مؤمنانه و توزیع ۱۵۰۰ بسته مومنانه و اعزام گروه‌های جهادی به مناطق محروم و حاشیه نشین شهرستان توسط بسیج سازندگی و اجرای برنامه نهضت روشنگری از طرف بسیج طلاب و ائمه جمعه و جماعات در سطح شهرستان، از دیگر برنامه‌های این دهه است.

سرهنگ مختاری با اشاره به برگزاری همایش‌های علمداران بصیرت، علمدار انقلاب و چله انقلاب اسلامی تاکید کرد:

برگزاری مراسمات و نشست های بصیرتی و یادواره شهدا و مسابقات با محوریت علمداران بصیرت در سطح پایگاها و در سطح ادارات شهرستان از دیگر فعالیت‌های این دهه بشمار می‌رود.

وی افزود : برگزاری میز خدمت در این دهه از طرف بسیج ادارات ، ویزیت رایگان نیازمندان از طرف بسیج جامعه پزشکی ، پویش چاپ تصویر شهید سلیمانی بر روی شیشه خودروها از طرف گروهای جهادی ، سرکشی از خانواده شهدا و وابستگان سپاه از دیگر برنامه‌ها در بزرگداشت دهه بصیرت و سالگرد شهادت سردار سلیمانی است.

سرهنگ علی مختاری فرمانده سپاه ناحیه نهاوند در پایان اظهار داشت: یکی از ضرورت هایی که در این ایام و با توجه به شرایط کشور و جنگ نرم دشمنان باید بیشتر به آن توجه داشته باشیم جهاد تبیین و روایت صحیح از حماسه های انقلاب اسلامی است و جوانان نقش مهمی در این مسئله دارند.

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد امنیتی
اگر شما یک بازدید کننده انسانی هستید و یک ربات نیستید به چالش و آزمون زیر پاسخ دهید.