دوشنبه 1400/10/13 - 11:14
سازندگی
استان همدان
فرمانده سپاه ناحیه شهرستان بهار خبر داد

احداث ۱۶ واحد مسکن مددجویی توسط بسیج سازندگی سپاه بهار

فرمانده سپاه ناحیه بهار از احداث ۱۶ واحد مسکن مددجویی توسط بسیج سازندگی سپاه بهار خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج سازندگی استان همدان، سرهنگ مهدی هندی ورکانه اظهار کرد: در راستای خدمت رسانی و کمک به نیازمندان با مشارکت کمیته امداد و بنیاد مسکن، همزمان با آیین کلنگ زنی ۴۰ هزار واحد مسکن مددجویی در سطح کشور، ۱۶ واحد مسکن در شهرستان بهار ساخته می‌شود.

وی تصریح کرد: این افتخار را داشتیم که در دو سال اخیر حدود ۴۵ واحد تعمیر و نگهداری و ۱۵ واحد ساخت مسکن را به اتمام برسانیم، که واحدهای ساخته شده به تعبیر مهندسین نظام کاردانی، مهندسی و بنیاد مسکن ساختمان‌های با کیفیتی در سطح استان بودند و به نیازمندان تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی تحویل داده شد.

فرمانده سپاه ناحیه بهار ابراز داشت: امسال نیز بنا داریم این ۱۶ واحد را با همان کیفیت و با استفاده از مهندسان و اردوهای جهادی تخصصی بسیجیان به مردم فهیم شهرستان تقدیم کنیم.

وی اضافه کرد: در آیین کلنگ زنی ۴۰ هزار واحد مسکن مددجویی در سطح کشور که با حضور سردار زهرایی رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور و مسئولین استانی و شهرستانی در روستای زاغه شهرستان بهار برگزار شد تاکنون کلنگ‌زنی ۶ واحد در روستاهای زاغه، سیمین، وهنان، پرلوک و دربند زده شده و ۱۰ واحد نیز در دهه فجر کلنگ‌زنی می‌شود.

هندی‌ورکانه در ادام از توزیع ۲ هزار بسته معیشتی در راستای رزمایش کمک‌های مومنانه طبق فرمایشات مقام معظم رهبری در شهرستان خبر داد و گفت: این اقلام شامل برنج، روغن، مرغ،حبوبات به ارزش ۵۰۰ هزار تومان است که در آستانه سالگرد شهادت حضرت فاطمه الزهرا (س) و شهید سلیمانی، بسته‌های معیشتی به خانواده‌های آسیب دیده از بیماری کرونا و نیازمندان اهدا می‌شود.

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد امنیتی
اگر شما یک بازدید کننده انسانی هستید و یک ربات نیستید به چالش و آزمون زیر پاسخ دهید.