سه شنبه 1401/02/20 - 15:56
سازندگی
استان همدان
امام جمعه نهاوند:

جهادگران در خط مقدم مقابله با محرومیت هستند

امام جمعه نهاوند گفت: جوان‌ها و نوجوان‌های ما همواره در خط مقدم بوده‌اند و جهادگران ما اکنون جوان هستند که در این صحنه و در خط مقدم مقابله با محرومیت حضور دارند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج سازندگی استان همدان، حجت الاسلام عباسعلی مغیثی در جمع جهادگران فاطمی شهرستان نهاوند با اشاره به اینکه اعمال ما قیامت ما را می‌سازد، بیان داشت: بهشت و جهنم را همین اعمال ما می‌سازد و قیامت تجسم اعمال ما است.

وی با بیان اينکه عمل شما در قیامت مجسم به ماده خواهد شد، افزود: یک غذای ناسالم و مسموم که خواه‌ ناخواه در ساختار انسان تأثیر نامطلوب می‌گذارد و انسان گرفتار پیامدهای آن می‌شود، دروغ سلب اعتماد می‌کند و خیانت در امانت، روابط اجتماعی را بر هم می‌زند و ظلم همیشه منشأ ظلم‌های دیگر می‌شود و این رابطه طبیعی گناه و فساد است؛ بنابراین اعمال ما در قیامت مجسم به ماده خواهد شد و در بهشتی یا جهنمی بودن ما اثر دارد و سهم مهم شما از انجام کار نیک، رضایت خداوند خواهد بود .

امام جمعه نهاوند گفت: جوانان و نوجوانان امید آینده استان هستند و در بحث محرومیت‌زدایی ما پشتیبان آنها هستیم.

وی با اشاره به مناسبت ۱۷ اردیبهشت سالروز تاسیس بسیج سازندگی، بیان داشت: یکی از رسالت‌های مهم نظام توجه به محرومین جامعه است و ماموریت جهادگران چه خواهران و چه برادران، این مهمی است که جز دستورات دین مقدس اسلام و ماموریت‌های همه ما است.

مغیثی در ادامه با بیان اينکه در تنش آبی و سیل در سال‌های ۹۸، ۹۹ و ۱۴۰۰ گروه‌های جهادی پیش‌رو بودند، گفت: در این شرایط سخت عزیزان جهادی از همه اقشار به ویژه جوان‌ها بودند که حضور فعال داشتند.

وی اظهار داشت: جوان‌ها و نوجوان‌های ما همواره در خط مقدم بوده‌اند و جهادگران ما اکنون جوان هستند که در این صحنه و در خط مقدم مقابله با محرومیت حضور دارند؛ تلاش کنیم تا در این ماموریت‌ها در مناطق گوناگون به نحو احسنت ایفای نقش کنیم.

امام جمعه نهاوند گفت: سال‌های زیادی است که ما در تحریم هستیم و در دل تحریم‌ها حرف اول را در حوزه‌های مختلف می‌زنیم و این شما جوانان و نوجوانان جهادی هستید که در بحث محرومیت‌زدایی شروع کردید ان شالله ما هم پشتیبان شما خواهیم بود.

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد امنیتی
اگر شما یک بازدید کننده انسانی هستید و یک ربات نیستید به چالش و آزمون زیر پاسخ دهید.