چهارشنبه 1401/02/21 - 07:34
سازندگی
استان همدان
.

آغاز رزمایش جهادگران فاطمی با حضور 220 گروه جهادی در کبودراهنگ

رزمایش بزرگ جهادگران فاطمی در قالب 220 گروه جهادی به مناسبت هفته بسیج سازندگی و با حضور سازماندهی شده 2 هزار جهادگر بسیجی همزمان با سراسر کشور در کبودراهنگ آغاز شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج سازندگی استان همدان، سرهنگ حسین سوری فرمانده سپاه شهرستان کبودراهنگ پیش از ظهر یکشنبه  در همایش  ابتدایی رزمایش بزرگ جهادگران فاطمی و در اجتماع 2 هزار نفری بسیجیان و مسئولین این شهرستان  با اشاره به نقش بسیار مهم جهادگران در عرصه‌های مختلف خدمت اظهارکرد: گروه‌های جهادی بسیج امروز در حوزه‌های مختلف اقدامات بسیار مؤثر و بزرگی انجام داده اند.

وی با بیان اینکه همیشه گروه‌های جهادی در عرصه خدمت‌رسانی و محرومیت‌زدایی حضور پررنگ و مؤثر دارند، افزود: گروه‌های جهادی بسیج در سخت ترین شرایط مورد نیاز اقدامات خود را به‌ موقع و باکیفیت مطلوب انجام می‌دهند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج  کبودراهنگ گفت: بسیج سازندگی در قالب گروه های جهادی  در راستای  خدمات رسانی  و محرومیت زدایی در سطح شهرستان آمادگی کامل خود را اعلام می دارد.

سوری همچنین به تشریح فعالیت های بسیج سازندگی از بدو تاسیس تا کنون پرداخت و گفت: بسیج سازندگی چه در ایام جنگ و چه پس از آن جان بر کف و پا در رکاب نظام و انقلاب در صحنه و میدان‌های جهاد حضور داشته و تا امروز نیز این هویت و نقش خود را حفظ کرده است.

وی افزود: امروز تفکر شجره طیبه بسیج درعرصه جهادی  بارور شده و در همه عرصه ها نقش ایفا می کند و این فعالیت های ارزنده همه دسیسه ها و برنامه ریزی های دشمنان  را برملا کرده است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کبودراهنگ عنوان کرد: کمک به نیازمندان و محرومان و تلاش برای محرومیت زدایی از مهمترین وظایف گروه های جهادی است که نیازمند حمایت همه جانبه مردم و مسولان هستند.

وی خاطر نشان کرد: در اجرای این رزمایش تعداد 2000 بسته کمک معیشتی به ارزش 500 هزار تومان که جمعا به مبلغ یک میلیارد تومان است بین نیازمندان و اقشار آسیب پذیر و افرادیکه تحت پوشش هیچ نهاد حمایتی نباشند، توسط گروههای جهادی کبودراهنگ توزیع خواهد شد.

امام جمعه شهرستان کبودراهنگ نیز در ادامه این همایش  با اشاره به فعالیت های بسیج در عرصه های مختلف افزود: بسیج سازندگی در کشور یک مسئله اساسی و حیاتی است که بعد از سال‌ها تلاش و اقدامات گسترده در کشور، امروز شاهد شکوفایی آن در سراسر کشور هستیم.

حجت الاسلام نقی باقری بیان داشت: روحیه بسیجی و جهادی در کشور سبب شد تا با رفع گرفتاری‌های مردم، کشور به یک مصونیت و امنیت مطلق دست یابد و امروز مشاهده می‌کنیم که در جای جای کشور در پیشرفت، عمران و آبادانی همواره پای بسیج در میان است.

امام جمعه کبودراهنگ با بیان اینکه حضور در بسیج سازندگی کاری بزرگ و اوج تعالی به شمار می رود، اظهارداشت: حضور در بسیج سازندگی کاری آسمانی و عرشی و بسیار ارزشمند است.

نماینده ولی فقیه در شهرستان کبودراهنگ ادامه داد: جهادگران بسیج  سازندگی در تمامی عرصه های خدمت رسانی اعم از اقتصادی، عمرانی،پزشکی محرومیت زدایی  با خلوص نیت و روحیه انقلابی انجام وظیفه می نمایند.

وی خاطرنشان کرد: بسیجیان امروز منشاء خیر و برکت در حوزه های عمرانی، فرهنگی و اجتماعی محسوب می شوند و همواره در کنار مردم از خدمت دست بر نمی دارند.

امام جمعه کبودراهنگ افزود: امروز گروه های جهادی بسیج در حال خدمات عام المنفعه به محرومان و نیازمندان در جامعه هستند که این یک نعمت بزرگ در سطح کشور است.

یدالله ابراهیم خانی فرماندار شهرستان کبودراهنگ در انتها  با بیان اینکه خدمات بسیج سازندگی و گروه های جهادی در جامعه قابل لمس است تصریح کرد: خدمت جهادگران آثار بسیاری در جامعه دارد از این نظر جهادگران بسترهای کار خیر را برای رسیدگی به همه نیازمندان در جامعه فراهم کرده‌اند.

وی تصریح کرد: خدمت به مردم نیازمند و مستضعف از ویژگی خدمات گروه‌های جهادی است که نزد پروردگار از جایگاه و منزلت بسیار ارزشمندی برخوردار است.

در انتهای این همایش سرود سلام فرمانده با حضور دانش آموزان  کبودراهنگی در سالن 9 دی برگزار شد.

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد امنیتی
اگر شما یک بازدید کننده انسانی هستید و یک ربات نیستید به چالش و آزمون زیر پاسخ دهید.