چهارشنبه 1401/02/21 - 07:49
سازندگی
استان همدان
امام جمعه شهرستان کبودراهنگ

حضور در بسیج سازندگی کاری آسمانی و عرشی و بسیار ارزشمند است

امام جمعه شهرستان کبودراهنگ گفت: حضور در بسیج سازندگی کاری آسمانی و عرشی و بسیار ارزشمند است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج سازندگی استان همدان، امام جمعه شهرستان کبودراهنگ در همایش جهادگران فاطمی  با اشاره به فعالیت های بسیج در عرصه های مختلف افزود: بسیج سازندگی در کشور یک مسئله اساسی و حیاتی است که بعد از سال‌ها تلاش و اقدامات گسترده در کشور، امروز شاهد شکوفایی آن در سراسر کشور هستیم.

حجت الاسلام نقی باقری بیان داشت: روحیه بسیجی و جهادی در کشور سبب شد تا با رفع گرفتاری‌های مردم، کشور به یک مصونیت و امنیت مطلق دست یابد و امروز مشاهده می‌کنیم که در جای جای کشور در پیشرفت، عمران و آبادانی همواره پای بسیج در میان است.

امام جمعه کبودراهنگ با بیان اینکه حضور در بسیج سازندگی کاری بزرگ و اوج تعالی به شمار می رود، اظهارداشت: حضور در بسیج سازندگی کاری آسمانی و عرشی و بسیار ارزشمند است.

نماینده ولی فقیه در شهرستان کبودراهنگ ادامه داد: جهادگران بسیج  سازندگی در تمامی عرصه های خدمت رسانی اعم از اقتصادی، عمرانی،پزشکی محرومیت زدایی  با خلوص نیت و روحیه انقلابی انجام وظیفه می نمایند.

وی خاطرنشان کرد: بسیجیان امروز منشاء خیر و برکت در حوزه های عمرانی، فرهنگی و اجتماعی محسوب می شوند و همواره در کنار مردم از خدمت دست بر نمی دارند.

امام جمعه کبودراهنگ افزود: امروز گروه های جهادی بسیج در حال خدمات عام المنفعه به محرومان و نیازمندان در جامعه هستند که این یک نعمت بزرگ در سطح کشور است.

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد امنیتی
اگر شما یک بازدید کننده انسانی هستید و یک ربات نیستید به چالش و آزمون زیر پاسخ دهید.