اشتغال بیش از ۲۰۰ نفر در کارگاه تولیدی بانوی همدانی/ اعتماد مشتری در تولید حرف اول را می زند

پنجشنبه, 10/12/1398 - 07:44 hamedan
کارآفرین همدانی مطرح کرد؛

اشتغال بیش از ۲۰۰ نفر در کارگاه تولیدی بانوی همدانی/ اعتماد مشتری در تولید حرف اول را می زند

مدیر عامل شرکت هنر آفرینان هگمتانه مهمترین عامل موفقیت در کار تولیدی را حمایت خانواده دانست و گفت: یک تولید کننده در گام اول باید خوب حمایت شود و در گام دوم باید خودش بتواند اعتماد مشتری را جذب کند و با مشتری چه در ارائه کیفیت محصولات و چه در زمان تحویل محصولات صادق باشد.
اشتغال بیش از ۲۰۰ نفر در کارگاه تولیدی بانوی همدانی/ اعتماد مشتری در تولید حرف اول را می زند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج سازندگی همدان، شرکت تعاونی هنر آفرینان هگمتانه تولید انوع پارچه های ترمه در قالب جلد قرآن، رومیزی، بقچه رانر و موارد دیگر را عرضه می کند.
گیتی سرخوشیان بانوی هنرمند و تولید کننده به نام همدانی که ۲۴ سال است در این حرفه مشغول و بیش از ۲۰۰ جوان را مشغول به کار کرده است.
وی با اشاره به اشتغال بانوان در تمام حوزه ها گفت: اشتغال به کارهای هنری علاوه بر درآمد برای بانوان آرامش روحی را برای آنها به دنبال دارد چرا که هنر با روح زن آمیخته است.
کار آفرین همدانی ادامه داد: کارگاه تولیدی خود را از سال ۷۴ با دو نفر در مساحتی کوچک شروع کردم و اوایل در شهرستان کبودرآهنگ اشتغال داشتم و مدت ۱۶ سال در آنجا کار آفرینی کردم و ۸ سال است که در همدان مشغول هستم .
وی با اشاره به کیفیت کارهای ارائه شده گفت: تمام محصولات شرکت هنر آفرینان هگمتانه از ابریشم است و پلی استری در آنها وجود ندارد که همین باعث شده به کشورهای کانادا، آلمان، ترکیه، سلیمانیه، دبی و ارمنستان صادرات داشته باشیم.
سرخوشیان مهمترین عامل موفقیت در کار تولیدی را حمایت خانواده دانست و گفت: یک تولید کننده در گام اول باید خوب حمایت شود و در گام دوم باید خودش بتواند اعتماد مشتری را جذب کند و با مشتری چه در ارائه کیفیت محصولات و چه در زمان تحویل محصولات صادق باشد.

 

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد امنیتی
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید. CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.