مدیرانی که شعار اقتصاد مقاومتی سر می دهند عملا حمایت نمی کنند

چهارشنبه, 10/18/1398 - 10:08 hamedan
مظلومیت تولید در همدان

مدیرانی که شعار اقتصاد مقاومتی سر می دهند عملا حمایت نمی کنند

مدیر عامل شرکت تولیدی آریا کوب الوند در همدان گفت: تولید در ایران و به خصوص استان همدان مظلوم واقع شده است و مدیرانی که در همدان شعار اقتصاد مقاومتی سر می دهند عملا چیزی نمی بینیم و حمایتی که باید از تولید کننده شود بسیار کم است.
 مدیرانی که شعار اقتصاد مقاومتی سر می دهند عملا حمایت نمی کنند

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج سازندگی همدان، غلامرضا نورمحمدیان مدیر عامل شرکت آریا کوب در گفتگو با خبرنگار عصر همدان با بیان اینکه این شرکت ارائه دهنده مواد شوینده در استان است اظهار داشت: شرکت آریا کوب با نام تجاری دنیرا دومین خط تولید مجموعه و حدود دو سال است که مشغول فعالیت است.

وی با اشاره نوسانات قیمت در بازار گفت: خط تولید اول محصولات درب و پنجره پی وی سی بود که بعلت تورم بازار نتوانستیم ادامه دهیم و این شرکت جایگزین خط تولید اول شد .

نورمحمدیان ادامه داد: تمام واحدهای تولیدی امروزه با مشکلات اقتصادی دست و پنجه نرم می کنند و کمتر واحدی است که نوسانات روی خط تولید آن بی تاثیر باشد.

مدیر عامل شرکت تولیدی عنوان کرد: در تولید محصولات شوینده مشتری فقط به کیفیت کالا توجه می کند و ما سعی کردیم انواع محصولات با اسانس های مختلف در اشکال متفاوت با کیفیت مناسب در اختیار مشتریان قرار دهیم.

وی با تاکید بر افزایش سه برابری مواد اولیه گفت: تولید در ایران و به خصوص استان همدان مظلوم واقع شده است و مدیرانی که در همدان شعار اقتصاد مقاومتی می دهند عملا چیزی نمی بینیم و حمایتی که باید از تولید کننده شود بسیار کم است.

انتهای پیام/آ

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد امنیتی
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید. CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.