فعالیت گروه جهادی با استفاده از ظرفیت جوانان در راستای محرومیت زدایی

پنجشنبه, 11/03/1398 - 09:28 hamedan
مسئول گروه جهادی شهدای هسته ای همدان؛

فعالیت گروه جهادی با استفاده از ظرفیت جوانان در راستای محرومیت زدایی

مسئول گروه جهادی شهدای هسته ای همدان با اشاره به دغدغه های امروز جامعه گفت: فعالیت این گروه جهادی در راستای محرومیت زدایی و تغییر سبک زندگی با استفاده از ظرفیت جوان و علمی در حوزه های مختلف و بازگشت سرمایه های اجتماعی است.
فعالیت گروه جهادی با استفاده از ظرفیت جوانان در راستای محرومیت زدایی

 

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج سازندگی همدان، افسانه خادمی، مسئول گروه جهادی شهدای هسته ای همدان در گفتگو با خبرنگار عصر همدان؛  اظهار داشت: گروه جهادی شهدای هسته ای مرکب از دانشگاهیان و پرسنل دانشگاه که در دانشگاه علوم پزشکی همدان فعالیت دارند .

خادمی با اشاره به طرح ملی حسنا افزود: طرح حسنا در ۸ استان به عنوان پایلوت برگزار می شود که در استانهای زاگرس نشین همدان لرستان ایلام خوزستان فارس کهکیلویه و بویر احمد کرمانشاه و چهارمحال بختیاری اجرا شده است.

وی ادامه داد: این طرح با هدف سلامت خانه و خانواده و پرورش خانواده هایی که هم از لحاظ جسمی و روانی سالم باشند .

وی عنوان کرد: در هر استان ۱۱۱  خانواده و به نیابت از امام رضا در ۸ استان ۸۸۸ خانواده تحت پوشش طرح قرار گرفتن و به مادران باردار بسته های آموزشی و غذایی با پشتیبانی آستان قدس رضوی اهدا شد و در دوره ۱۰۰۰ روزه طلایی که دوران جنین و شیرخوارگی است خانواده ها را حمایت کردیم تا شاهد فرزندانی سالم با جسم و روان شاداب تر باشیم.

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد امنیتی
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید. CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.