برخی با حقوق‌ نجومی نصف کار جهادگران را انجام نمی‌دهند

شنبه, 11/12/1398 - 11:12 hamedan

برخی با حقوق‌ نجومی نصف کار جهادگران را انجام نمی‌دهند

نماینده ولی فقیه در استان همدان با اشاره به اهمیت کار جهادی گفت: برخی با حقوق‌های نجومی نصف کار جهادگران را انجام نمی‌دهند.
برخی با حقوق‌ نجومی نصف کار جهادگران را انجام نمی‌دهند

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج سازندگی همدان،  آیت‌الله حبیب‌الله شعبانی ظهر امروز در همایش طلایه‌داران اقتصاد مقاومتی و تجلیل از کارآفرینان موفق بسیجی استان اظهار کرد: برای ورود به عرصه جهاد پیشینه نیاز داریم و پیشنیه اصلی برخورداری از اخلاص و ارتباط با خداوند متعال است.

وی با اشاره به اینکه کیفیت کار جهادگران استان بسیار عالی است و عملکرد خوبی دارند اما گاهی موارد نیاز به امکاناتی هم هست گفت: در بسیاری از مواقع می‌بینیم جهادگران اقداماتی انجام می‌دهند که برخی با حقوق‌های نجومی نصف آن کارها را انجام نمی‌دهند.

نماینده ولی فقیه در استان همدان با بیان اینکه مقام معظم رهبری بر توسعه تفکر تاکید دارند و توسعه تفکر جهادی راه حل نجات کشور است خاطرنشان کرد: ایشان می‌فرمایند «گفتمان حرکت جهادی باید به گفتمان عمومی تبدیل شود که راه نجات است».

وی در پایان سخنانش با اشاره به اینکه امروز جامعه نیازمند تفکر جهادی خصوصا در میان مسوولان است بیان کرد: انتخابات مجلس نزدیک است و امیدوارم کسانی که در این وادی قدم می‌گذارند تفکر جهادگران را داشته باشند.

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد امنیتی
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید. CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.