مسئول زیرساخت و عمران قرارگاه پیشرفت و آبادانی استان همدان خبر داد
شناسه خبر :۱۰۴۲۸

بهره‌برداری از خط انتقال آب شرب روستای گل خندان

مسئول زیرساخت و عمران قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان از بهره‌برداری از خط انتقال آب شرب روستای گل خندان به همت این قرارگاه خبر داد.
نسخه مناسب چاپ

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج سازندگی همدان، علی نادری اظهار داشت: یکی از پروژه‌هایی که برای استان، سپاه و دستگاه‌های دولتی بسیار افتخارآفرین است انتقال آب شرب ۳  روستای گل خندان، کوی بلاغ و بازران است.

وی گفت: اجرای این پروژه بنا به گفته فرماندار و امام جمعه فامنین در بخش خصوصی ۲ میلیارد تومان با مدت ۸ ماهه بوده که با کمک مردم منطقه و با توکل بر خدا و پشتکار جهادی و شبانه‌روزی پرسنل قرارگاه پیشرفت و آبادانی پروژه با زیر ۱۰۰ میلیون تومان یعنی یک بیستم مبلغ و فرجه زمانی که داده بودند پروژه به اتمام رسید.

مسئول زیرساخت و عمران قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان خاطرنشان کرد: کاری که متعلق به سپاه بوده انجام شده و انتقال آب تا پای روستا که انجام شده قرار است مخزنی ایجاد شود که قرار است توسط آبفار روستایی انجام شود.

وی افزود: ۴۰ کیلومتر مسافت لوله آب است و ارتفاع نقطه چشمه نسبت به روستا ۲هزار و ۲۰۰ متر ارتفاع دارد و ۴ کیلومتر مسیر صعب العبور دارد.

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها