مسئول عملیات قرارگاه سازندگی شهید همدانی خبر داد
شناسه خبر :۱۷۶۱

توزیع اقلام ضروری و بهداشتی توسط جهادگران همدان در مناطق زلزله‌زده

مسئول عملیات قرارگاه سازندگی شهید همدانی از توزیع پوشاک، وسایل گرمایشی و اقلام بهداشتی توسط قرارگاه شهید همدانی در مناطق زلزله زده شهر ازگله خبر داد.
نسخه مناسب چاپ

مصطفی سیف در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی بسیج سازندگی همدان اظهار داشت: قرارگاه سازندگی شهید همدانی از روزهای اول وقوع زلزله در شهر ازگله و روستاهای اطراف آن حضور یافت.

وی تصریح کرد: از همان زمان خود را مکلف به ارائه خدمات به زلزله زدگان دانستیم و اقدام به توزیع کمک و خدمات‌رسانی به مردم کردیم.

مسئول عملیات قرارگاه سازندگی شهید همدانی در ادامه با اشاره به کمک های مردمی بیان داشت: مردم همیشه در کنار یکدیگر بوده اند و  این زلزله باعث شد که همدلی و مهربانی مردم نمود بیشتری پیدا کند و شاهد سیل کمک های مردمی به مناطق زلزله زده باشیم.

وی اظهار داشت: قرارگاه سازندگی شهید همدانی تاکنون ۵ هزار و ۳۴۱ دست پوشاک بین زلزله زدگان توزیع و همچنین برای تامین سیستم گرمایشی چادرها و کانکس‌ها اقدام به توزیع یک هزار و ۱۶۹ عدد وسیله گرمایشی کرده است.

سیف گفت:  یکی از  مواردی که ممکن بود منجر به مشکلات حادی شود نبود وسایل بهداشتی است که در این زمینه ما اقدام به توزیع ۵ هزار و ۱۳۸ بسته شامل اقلام بهداشتی در شهر ازگله و ۳۱ روستای محوله به قرارگاه سازندگی شهید همدانی کردیم.

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها