شناسه خبر :۱۷۸۶

پرداخت یک میلیارد و ۴۶۰ میلیون تومان تسهیلات از طریق صندوق کارآفرینی امید به متقاضیان

فرماندار تویسرکان بازپرداخت یک میلیارد و ۴۶۰ میلیون تومان تسهیلات از طریق صندوق کارآفرینی امید به متقاضیان در ۹ ماهه سال جاری خبر داد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش باشگاه خبرنگاران جهادی؛ «حبیب مومیوند» در بعدازظهر روز گذشته در کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان تویسرکان گفت: در ۹ماهه ابتدای سال جاری ۶۴میلیارد تومان در قالب ۳۱۰۵ طرح در شهرستان تویسرکان پرداخت شده است.

وی اظهار کرد: از ابتدای سال جاری همچنین ۴۷ طرح با اعتباری بالغ بر ۷ میلیارد تومان از محل اشتغال روستایی به بانک معرفی شده است.

وی با تأکید بر اینکه پرداخت این تسهیلات در راستای اشتغالزایی و رفع بیکاری در کشور و به تبع در شهرستان انجام می شود، افزود: خوشبختانه واحدهای کوچکی در شهرستان شکل گرفته که اشتغالزایی خوبی به همراه داشته است. 

فرماندار تویسرکان با اشاره به پرداخت یک میلیارد و ۴۶۰ میلیون تومان تسهیلات از طریق صندوق کارآفرینی امید به متقاضیان در ۹ ماهه سال جاری، تصریح کرد: این تسهیلات ارزان قیمت بوده و تاکنون تعداد زیادی را مشغول به کار کرده است. 

مومیوند از راست آزمایی طرح های اشتغالزایی در شهرستان خبر داد و عنوان کرد: تعدادی از این واحدها را به صورت رندم مورد بازدید قرار گرفته اس و از این به بعد نیز این روند ادامه دارد تا مطمئن شویم تسهیلات در راستای اشتغالزایی هزینه می شوند. 

وی با اشاره به روند رو به رشد احداث گلخانه ها در شهرستان در طول مدت دو سال اخیر هم گفت: قبل از سال ۹۵حدود پنج هکتار گلخانه در سطح شهرستان داشتیم که در مدت این دو سال به ۱۵ هکتار رسیده است. 

فرماندار تویسرکان با تأکید بر اینکه شهرستان در مسیر توسعه قرار دارد، گفت: در سال جاری در حوزه مبل و منبت هم از محل اشتغال روستایی ۴۵ نفر با اعتبار پنج میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان طرح تصویب شده است. 

مومیوند اظهار کرد: تسهیلات خوبی نیز به طرح های اشتغالزایی از جمله مهان کاغذ، تدبیر دارو، هگمتان دارو، توسعه ساخت گاوصندوق، تولید ادوات کشاورزی پرداخت و یا در حال پرداخت است. 

مومیوند از پرداخت ۱۵ میلیارد تومان وام ازدواج در نه ماهه ابتدای سال جاری در شهرستان خبر داد و افزود: در سال۱۲ماهه ۹۵مبلغ ۱۵ میلیارد و در سال ۹۴مبلغ پنج میلیارد وام ازدواج در شهرستان پرداخت شده که میزان وام پرداختی امسال نسبت به سال ۹۴ سه برابر شده است. 

وی تصریح کرد: بر اساس اعلام بانک های عامل در شهرستان وام ازدواج پشت نوبت هم نداریم.

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها