شناسه خبر :۳۱۸۱

اشتغال هزار و ۵۳۳ زن سرپرست خانوار تحت پوشش کمیته امداد همدان

هزار و ۵۳۳ زن سرپرست خانوار تحت حمایت کمیته امداد استان همدان بااعتبار ۱۵ میلیارد و ۶۱۰ میلیون تومان در رشته‌های خیاطی، مغازه‌داری، آرایشگری، تهیه و تولید مواد غذایی، قالیبافی و سایر مشاغل مشغول به کار شدند.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش باشگاه خبرنگاران جهادی، شهرام عابدی، معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان همدان بابیان اینکه هزار و ۵۳۳ زن سرپرست خانوار در رشته‌های خیاطی، مغازه‌داری، آرایشگری، تهیه و تولید مواد غذایی و قالیبافی و سایر مشاغل در سال جاری از تسهیلات و حمایت این نهاد برخوردار شده‌اند، گفت: در سال جاری ۱۵ میلیارد و ۶۱۰ میلیون تومان اعتبار در این مورد هزینه شده است.

 

عابدی گفت: هزار و ۸۰۷ مرد و ۹۸۴ زن سرپرست خانوار نیز در سال جاری به خودکفایی رسیده و از چرخه حمایتی کمیته امداد خارج‌شده‌اند.

 

وی همچنین بابیان اینکه امسال دو هزار و ۷۱۴ مورد تسهیلات به مبلغ ۳۵ میلیارد و ۴۷۸ میلیون تومان به مددجویان تحت حمایت پرداخت‌شده است، افزود: در سال گذشته نیز ۲۰ میلیارد و ۲۷۶ میلیون تومان تسهیلات به دو هزار و ۱۱۳ مددجو پرداخت‌شده است.

 

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان همدان گفت: امسال ۴۶ میلیارد و ۵۷۰ میلیون تومان از محل منابع بانکی و ۱۲ میلیارد تومان از منابع داخلی اعتبار برای تسهیلات اشتغال‌زایی تخصیص داده‌شده است.

 

شهرام عابدی در پایان به ۵۳ هزار و ۱۷۵ مورد بازدید از ۱۶ هزار و ۷۱۲ طرح فعال در سراسر استان همدان اشاره کرد.

 

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها