شناسه خبر :۴۵۵۶

مردم در زیر فشار گرانی و تبعیض،رئیس جمهور در قله توچال چه میکند؟

خبر سنگین است و بهت آور .دلار در سر آشیبی سقوط است و رئیس جمهور کشورمان ایران برای تفریح به منطقه تفریحی توچال رفته است.
نسخه مناسب چاپ

 

به گزارش باشگاه خبرنگاران جهادی، خبر سنگین است و بهت آور .دلار در سر آشیبی سقوط است و رئیس جمهور کشورمان ایران برای تفریح به منطقه تفریحی توچال رفته است.

در حالی که اغلب مردم از وضعیت اقتصادی کشور نگران و اشفته هستند و نخبگان کشور سراسیمه در حال هشدار دادن در خصوص وضعیت اشاخصهای اقتصادی ،برابری ریال در برابر دلار هر روز در حال صقوط است،سکه یکی پس از دیگری مرزهای رکورد را جابجا میکند و قیمت اجناس مصرفی مردم رو به تضاید این حضور جناب روحانی و برخی اعضای کابینه در توچال چه معنایی دارد؟

بزرگترین گله و ناراحتی مردم از مسئولین فقط گرانی نیست بلکه درد مردم نداشتن توسط مسئولین و درک نکردن مشکلات است.

داشتن روحیه اشرافی امروز تبدیل نقطه اصلی آسیب انقلاب اسلامی و نارضایتی مردم شده است.در چنین شرایطی که مردم عزیز کشورمان دچا جنین مشکلات و مهمترین از آن بار روانی سنگین هستند و مسئولین را باید در کوچه و بازار بین خود ببینند حضور گزیده و محدود در چنین مراکز تفریحی که بسیاری از مردم زمان و البته پول حضور در چنین مناطقی را ندارند آیا وارد کردن یک شوک ناارضایتی دیگر نیست؟

مردم بیش از گرانی از تبعیض و اشرافیت بیزارند ،از اینکه عده ای در اوج لذت و شادی زندگی کنند و اکثریتی در اوج مشکلات ناراحتند.

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها