شناسه خبر :۴۸۵۷

شیلات نهاوند در مسیر توسعه و رونق بیشتر

فرماندار نهاوند با بیان اینکه شیلات نهاوند در مسیر توسعه و رونق بیشتر است، افزود: خوشبختانه با توجه به نگاه ویژه مسوولین استانی به شیلات شهرستان، به زودی اعتبارات خوبی به این بخش تزریق خواهد شد تا بتوانیم شیلات شهرستان را در سطح کشور معرفی کنیم.
نسخه مناسب چاپ

 

به گزارش  باشگاه خبرنگاران جهادی، فرماندار نهاوند امروز با تشکیل جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید در محل سراب گاماسیاب و با حضور مدیر شیلات استان، سایر کارشناسان استانی و دستگاه‌های اجرایی شهرستان به بررسی مسیر توسعه هرچه بیشتر شیلات شهرستان پرداخت.

مراد ناصری در این جلسه عنوان کرد: با توجه به ظرفیت بالای تولید وتکثیر این حوزه در شهرستان نگاه ما یک نگاه توسعه محور برای گسترش همه جانبه تولیدات بخش شیلات شهرستان است.

وی با بیان اینکه شیلات نهاوند در مسیر توسعه و رونق بیشتر است، افزود: خوشبختانه با توجه به نگاه ویژه مسوولین استانی به شیلات شهرستان، به زودی اعتبارات خوبی به این بخش تزریق خواهد شد تا بتوانیم شیلات شهرستان را در سطح کشور معرفی کنیم.

  دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

  تازه ها

  شیلات نهاوند در مسیر توسعه و رونق بیشتر | همدان

  خطا

  The website encountered an unexpected error. Please try again later.

  Uncaught exception thrown in shutdown function.

  PDOException: SQLSTATE[HY000]: General error: 2006 MySQL server has gone away: DELETE FROM {semaphore} WHERE (value = :db_condition_placeholder_0) ; Array ( [:db_condition_placeholder_0] => 19923397545d3411dfd78c23.36244505 ) in lock_release_all() (line 269 of /home/sazandeg/public_html/includes/lock.inc).