شناسه خبر :۴۹۶۰

بزرگترین کارخانه کاغذ سنگ در اسدآباد احداث می‌شود

نماینده مردم شهرستان اسدآباد در مجلس شورای اسلامی گفت: بزرگترین کارخانه کاغذ سنگ در این شهرستان با ظرفیت ۲۰ هزار تن و سرمایه‌گذاری ۱۰۰ میلیارد تومانی احداث خواهد شد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش باشگاه خبرنگاران جهادی، اکبر رنجبرزاده ظهر امروز در کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان اظهار داشت: در حال حاضر ساخت این کارخانه در مرحله جانمایی و طرح توجیهی بوده و با اتمام این مراحل با مشارکت بخش دولتی و خصوصی در شهرک صنعتی شهرستان احداث می‌شود.

وی با بیان اینکه احداث کارخانه کاغذ در شهرستان اسدآباد از نقش موثری در حفظ محیط زیست و جلوگیری از قطع درختان خواهد داشت، گفت: احداث این کارخانه به صورت مستقیم برای ۲۰۰ نفر اشتغال ایجاد می‌کند.

رنجبرزاده در ادامه از کلنگ‌زنی و آغاز عملیات اجرایی احداث کارخانه رینگ آلومینیوم خودرو شهرستان اسدآباد در آینده نزدیک خبر داد و  اظهار داشت: در حال حاضر برای آغاز عملیات اجرایی این کارخانه صنعتی ۲ شرکت تشکیل و تأسیس و یک تیم ۳ نفره برای خرید تجهیزات مورد نیاز و تکنولوژی لازم کارخانه به چین اعزام شده‌اند که با انجام شدن کار عملیات اجرایی پروژه آغاز خواهد شد.

وی افزود: افتتاح و بهره‌برداری از طرح فوق برای یک هزار نفر به صورت مستقیم و ۳ هزار نفر به صورت غیرمستقیم ایجاد اشتغال به همراه خواهد داشت.

فرماندار اسدآباد هم از حمایت  طرح‌های گردشگری سلامت محور در این شهرستان خبر داد و اظهار داشت:روستای هدف گردشگری ملحمدره و گردنه اسدآباد پتانسیل مناسبی برای اجرای طرح های گردشگری سلامت داشته و در صورتی که سرمایه گذاری در این راستا دارای طرح باشد با پرداخت تسهیلات لازم از طرح متقاضی حمایت و استقبال خواهد شد.

کریم حمیدوند در ادامه با بیان اینکه  رسته های  تسهیلات اشتغال فراگیر و روستایی افزایش یافته، خاطرنشان کرد: افزایش رسته های تسهیلات اشتغال روستایی و فراگیر کار را برای جذب هر چه بیشتر سهمیه اختصاص یافته به شهرستان آسانتر کرده و جذب حداکثری این  تسهیلات بی نظیر را تسهیل و تسریع می ‌خشد.

وی همچنین اظهارداشت: از ابتدای سال تاکنون ۱۸۱ نفر بیمه شده جدید توسط تامین اجتماعی شهرستان ثبت شده است.

 

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها