شناسه خبر :۵۰۱۱

سکوت در این شرایط اقتصادی خیانت به مردم است/رئیس جمهور قطعاً باید به مجلس بیاید

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه سکوت در این شرایط اقتصادی خیانت به مردم است، گفت: رئیس جمهور قطعاً باید به مجلس بیاید.
نسخه مناسب چاپ

 

به گزارش باشگاه خبرنگاران جهادی؛ امیر خجسته امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار نافع، در خصوص حضور رئیس جمهور در مجلس و پاسخگویی به سئوالات نمایندگان، اظهار کرد: رئیس جمهور قطعاً باید به مجلس بیاید و اوضاع و احوال و شرایط موجود را برای مجلس، نمایندگان مردم و مردم توضیح دهد.

وی به سخنان رئیس جمهور در خصوص تیم اقتصادی اشاره کرد و گفت: آقای رئیس جمهور خود اظهار داشت تیم اقتصادی دولت ناتوان و ضعیف است و از تیم اقتصادی راضی نیستم؛ وقتی راضی نیستید تیم اقتصادی را جابجا کنید که ما ناچار نشویم بخواهیم یکی یکی وزرا را استیضاح کنیم.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: آقای رئیس جمهور خودتان افراد توانمند و قدرتمند با تلاش انقلابی و تفکر انقلابی را برای تیم اقتصادی انتخاب کنید؛ این وضعیت اقتصادی و مالی در این دولت خوب نیست.

وی با بیان اینکه استیضاح وزیر اقتصاد و وزیر صنعت و معدن را در پیش داریم، افزود: اگر دولت تغییر تیم اقتصادی را انجام ندهد ما این کار را انجام می‌دهیم؛ منافع ما منافع مردم است و برای مردم این اقدامات را انجام می‌دهیم.

خجسته با تأکید بر اینکه وقتی وضعیت اقتصادی به این شکل است نمی‌توانیم سکوت کنیم، تصریح کرد: سکوت، خیانت به مردم است، باید با قوت و قدرت جلو برویم که بتوانیم این مهم را به نتیجه برسانیم.

وی با بیان اینکه انتظار داشتیم رئیس جمهور قبل از دعوت برای پاسخگویی به سئوالات نمایندگان در مجلس، خود به مجلس می‌آمد، ادامه داد: باید ارتباط قوه مجریه و مقننه تنگاتنگ باشد؛ آقای رئیس جمهور تاکنون خود به مجلس نیامده، دعوت هم که کرده‌ایم هنوز نیامده که این خوب نیست؛ ما می‌خواهیم قوای سه‌گانه با هم تعامل داشته باشند.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: رئیس جمهور می‌خواهد برای شفاف‌سازی به مجلس بیاید و برنامه برای اقتصاد ارائه دهد؛ همانگونه که اردوغان برنامه داد و مردم دلارها را در خیابان آتش زدند، رئیس جمهور ما نیز برنامه ارائه دهد.

وی با تأکید بر اینکه رئیس جمهور با مردم صحبت کند و از مردم بخواهد برای غلبه بر این شرایط اقتصادی ورود کنند، یادآور شد: مردم حمایت می‌کنند اما سکوت مسئولان در این شرایط جایز نیست.

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها