شناسه خبر :۵۵۱۴

اعزام ۲۵۰ گروه جهادی به مناطق مختلف استان همدان

مسئول بسیج سازندگی سپاه انصارالحسین (ع) همدان از اعزام ۲۵۰ گروه جهادی به مناطق مختلف این استان خبر داد.
نسخه مناسب چاپ

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج سازندگی همدان، سرهنگ پاسدار شهرام صادقی، مسئول بسیج سازندگی سپاه انصارالحسین (ع) همدان با بیان اینکه بسیج به ۱۳۹ هزار نفراز اهالی محروم و حاشیه نشین این استان دررزمایش اقتدار عاشورایی سپاهیان محمد رسول الله(ص) ۲ خدمات ارائه کرده است افزود: این خدمات شامل برنامه های آموزشی، فرهنگی، بهداشتی و عمرانی می شود.

وی خاطرنشان کرد:بر اساس برنامه قرار بود به ۵۰ هزار نفر در جریان برگزاری این رزمایش خدمات ارایه شود اما با حضور و استقبال چشمگیر بسیجیان تاکنون به حدود ۲.۵ برابر این رقم دست یافته ایم.

مسئول بسیج سازندگی سپاه همدان گفت: تاکنون۲۵۰ گروه جهادی به محله ها و حاشیه های شهر اعزام شدند که خدمت رسانی جهاد گران با حضور و تجمع نمادین تیم های جهادی در مرکز شهرستان و عزیمت به مناطق محروم آغاز می شود.

سرهنگ صادقی اظهار داشت: اقشار مختلف بسیج نواحی شامل طلاب، ورزشکاران، مهندسان، پزشکان، دانش آموزان و دانشجویان و دیگر اقشار در این رزمایش مشارکت دارند.

وی با بیان اینکه در پایگاه و محلات جامعه زنان و مردان حرکت های خودجوش خوبی صورت گرفته است ادامه داد: ۸۲ گروه از برادران و ۴۳ گروه جامعه بسیج زنان در رزمایش اقتدار عاشورایی سپاهیان محمد رسول الله (ص) ۲ مشارکت داشتند.

مسئول بسیج سازندگی سپاه همدان بیان کرد: با توجه به در پیش بودن سال تحصیلی و آغاز بازگشایی مدارس بسیج اصناف اقدام به تهیه و توزیع لوازم التحریر، پوشاک و مواد غذایی بین محرومان کرده است.

سرهنگ صادقی عنوان کرد: بسیج اداره های سپاه همدان نیز اقدام به راه اندای ۱۳۰ میز خدمت کرده است و روز گذشته میز خدمت را در مسجد اسدآباد دایر و فرماندار، شهردار و دیگر مسئوان اجرایی با حضور در مسجد به مطالبات و درخواست های مراجعه کنندگان پاسخ دادند.

رزمایش اقتدار عاشورایی سپاهیان محمد رسول الله(ص) ۲ از۹ شهریور آغاز شده و ۲۹ این ماه ادامه دارد.

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها