شناسه خبر :۵۵۲۰

خدمات بسیجیان به ۱۳۹ هزار نفر از اقشار مستضعف همدان

مسؤول بسیج سازندگی سپاه انصارالحسین (ع) همدان گفت: بسیج در رزمایش اقتدار عاشورایی سپاهیان محمد رسول الله(ص) ۲ به ۱۳۹ هزار تن از اهالی محروم و حاشیه نشین این استان خدمات ارائه کرد.
نسخه مناسب چاپ

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج سازندگی همدان ،سرهنگ پاسدار شهرام صادقی مسؤول بسیج سازندگی سپاه همدان گفت:بسیج در رزمایش اقتدار عاشورایی سپاهیان محمد رسول الله(ص) ۲ به ۱۳۹ هزار تن از اهالی محروم و حاشیه نشین این استان خدمات ارائه کرد.

وی با بیان اینکه این خدمات شامل برنامه‌های آموزشی، فرهنگی، بهداشتی و عمرانی می‌شود، بیان کرد: بر اساس برنامه قرار بود به ۵۰ هزار نفر در جریان برگزاری این رزمایش خدمات ارائه شود اما با حضور و استقبال چشمگیر بسیجیان سطح خدمات به ۲.۵ برابر این عدد رسیده است.

صادقی گفت: تاکنون ۲۵۰ گروه جهادی به محله‌ها و حاشیه‌های شهر اعزام شدند که خدمت‌رسانی جهاد گران با حضور و تجمع نمادین تیم‌های جهادی در مرکز شهرستان و عزیمت به مناطق محروم آغاز می‌شود.

مسؤول بسیج سازندگی سپاه همدان اضافه کرد: قشرهای مختلف بسیج نواحی شامل طلاب، ورزشکاران، مهندسان، پزشکان، دانش‌آموزان و دانشجویان و دیگر اقشار در این رزمایش مشارکت دارند.

 صادقی با بیان اینکه در پایگاه و محلات جامعه زنان و مردان حرکت‌های خودجوش خوبی صورت گرفته است، ادامه داد: ۸۲ گروه از برادران و ۴۳ گروه جامعه بسیج زنان در رزمایش اقتدار عاشورایی سپاهیان محمد رسول ا... (ص) ۲ مشارکت داشتند.

رزمایش اقتدار عاشورایی سپاهیان محمد رسول‌الله(ص) ۲ از نهم شهریور آغاز شده و تا۲۹ این ماه ادامه دارد.

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها