فرمانده سپاه ناحیه فامنین خبر داد
شناسه خبر :۵۵۴۰

حضور ۷۰۰ بسیجی فامنینی در رزمایش سپاهیان محمد رسول الله (ص)

فرمانده سپاه ناحیه فامنین از حضور بیش از ۷۰۰ نفر از بسیجیان شهرستان فامنین در رزمایش اقتدار عاشورایی سپاهیان محمد رسول الله(ص) ۲ خبر داد.
نسخه مناسب چاپ

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج سازندگی همدان، حسن بهادری یکتا  اظهار داشت: بیش از ۷۰۰ نفر از بسیجیان شهرستان فامنین در رزمایش اقتدار عاشورایی سپاهیان محمد رسول الله(ص)۲ حاضر خواهند بود.

وی با اشاره به اجرای این رزمایش در سه مرحله گفت: مرحله اول نمایش اقتدار عاشورایی بسیجیان و مرحله دوم شامل اقدامات محرومیت‌زدایی و خدمات‌رسانی برای نیازمندان در حاشیه شهر بوده و مرحله سوم این رزمایش نیز با حضور و اجتماع ۲۰ هزار نفری بسیجیان در مرکز استان خواهد بود.

فرمانده سپاه ناحیه فامنین با اشاره به دشمنی دیرینه آمریکا با ایران اسلامی ابراز داشت: آمریکای جنایتکار از ترفندهایی همچون فشار اقتصادی، فشار عملی و فشار روانی برای ایجاد رخنه و انحراف در بین مردم استفاده می‌کند.

وی ادامه داد: دشمن با فشار روانی و با استفاده از ابزارها و روش‌هایی همچون محدودسازی، مخدوش‌سازی، منفعل‌سازی و مأیوس‌سازی در صدد براندازی نظام و کنار گذاشتن و بی اعتنا کردن مردم نسبت به نظام است.

بهادری یکتا با اشاره به تأکیدات مقام معظم عنوان کرد: دستورات مقام معظم رهبری برای همه مسئولان و مدیران فرض و اطاعت از آن واجب است چراکه وظیفه همه خدمت به مردم و برداشتن باری از دوش آنان است.

وی انعکاس دستاوردهای انقلاب اسلامی را یکی از راهکارهای مقابله با حیله دشمنان دانست و گفت: اشاره صحیح و منطقی به این دستاوردها باعث ایجاد امید و روحیه بالا در بین مردم می‌شود.

فرمانده سپاه ناحیه فامنین گفت: در حال حاضر فشار دشمن بیشتر از ناحیه اقتصادی است و دشمنان به عمد سفره و معیشت مردم را نشانه رفته‌اند که راه‌حل این نیرنگ، همکاری و تعامل بیش از پیش مسئولان و مدیران و نهادها است.

وی عنوان کرد: در حقیقت این رزمایش‌ها و حرکت‌های بسیج پاسخی محکم به یاوه گویی‌های استکبار جهانی است و برای مردم ایران امید و ایستادگی و توانستن را صرف می‌کند.

بهادری گفت: امید است با نمایش اقتدار بسیجیان در این رزمایش برگ زرین دیگری بر صفحه تاریخ انقلاب و بسیج خواهد درخشید که نور این درخشش چشمان دشمنان را کور خواهد کرد.

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها