شناسه خبر :۶۳۸۵

اردوهای جهادی سنگر خودشناسی و خودسازی

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصار الحسین(ع) استان همدان گفت: اردوهای جهادی سنگر خودشناسی و خودسازی است که جوانان با دقت و مطالعه در خود در این اردوها، آماده عرصه‌ها و میدان‌های بزرگ و خطیر می‌‌شوند.
نسخه مناسب چاپ

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج سازندگی همدان، حجت‌الاسلام ابراهیم گنجعلی  اظهار داشت: اردوهای جهادی سنگر خودشناسی و خودسازی است که جوانان با دقت و مطالعه در خود در این اردوها، آماده عرصه‌ها و میدان‌های بزرگ و خطیر می‌‌شوند چراکه این اردوها بسترساز اتفاقات بزرگ‌تر در زندگی جوانان است.

وی گفت: اردوهای جهادی از جهات اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی، سیاسی و حتی بین المللی حائز اهمیت و دارای ارزش ویژه است، چراکه  جوانان به صورت خودجوش در راستای محرومیت‌زادیی وارد عمل می‌شوند و برای گشایش اقتصادی در زندگی مردم محروم باری از دوش مردم بر می‌دارند و نفع اقتصادی به آنان می‌رسانند.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصار الحسین(ع) استان همدان ادامه داد: از لحاظ اجتماعی و فرهنگی نیز اینکه شماری از جوانان انقلاب در مناطق محروم به دور از خانواده‌ها، این اردوها را برگزار می‌کنند در دید مردم و جوانان بسیار با ارزش است و نوعی فرهنگ‌سازی است.

وی افزود: از لحاظ سیاسی و بین الملل نیز جوانان سایر کشورها می‌بینند که جوانان ایران اسلامی بدون هیچ چشم داشت و به صورت داوطلبانه وارد عمل شده و کمک شایانی به نظام و انقلاب خود می‌کنند و این امر اهمیت خاصی دارد.

گنجعلی عنوان کرد: جوانان باید سعی کنند بعد از اتمام این اردوها، این روحیه فداکاری و ایثار را حفظ کرده و در زندگی خود ساری و جاری کنند.

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها