شناسه خبر :۶۴۹۴

۳۳ گروه جهادی عازم خدمت رسانی به مناطق محروم شهرستان بهار شدند

گروه های اردوهای جهادی شهرستان بهار در قالب رزمایش عاشورایی سپاهیان محمد رسول الله (ص)۲ با بدرقه مسئولین ادارات شهرستان بهار به مناطق محروم شهرها و روستاها اعزام شدند.
نسخه مناسب چاپ

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج سازندگی همدان، سید جواد حسینی، فرمانده سپاه ناحیه بهار در گردهمایی بسیجیان عازم به مناطق محروم گفت: در این رزمایش ۲۵۰ تیم از استان در اردوهای جهادی شرکت دارند که از شهرستان بهار ۳۳ تیم عازم مناطق محروم می شوند.

حسینی هدف از اجرای این اردوها را محرومیت زدایی ، خدمت رسانی به مردم و خودسازی جوانانی که خودجوش وارد این اردوها شده اند عنوان کرد و گفت: این مجموعه سه حوزه مردم و اهالی مناطق محروم، گروه های جهادی و مسئولین دستگاه های اجرایی را در بر میگیرد و سپاه ناحیه بهار اعلام می کند که هر اداره ای در هر عرصه ای که نیاز به کمک داشته باشد می تواند وارد عمل شده و در قالب اردوهای جهادی  و از طریق بسیج می توانیم در امر کمک رسانی به مردم مشارکت نماییم.

حسینی ادامه داد: این اردوها در تمام طول سال ادامه دارد و بسیجیان در تمامی طول سال در حال خدمت رسانی در اردوهای جهادی هستند و این روز به طور نمادین برای نمایش کار اردوهای جهادی و در راستای رزمایش سپاهیان محمد رسول الله انتخاب شده است.

در ادامه گروه های مختلف بسیجیان با بدرقه مسئولین اجرایی دستگاه های مختلف عازم مناطق محروم شهرهای بهار، لالجین، صالح آباد و مهاجران و همچنین روستاهای محروم دولت آباد، نورآباد و سایر روستاها شدند.

شایان ذکر است که این اردوها در قالب مرمت و اجرای بازسازی مساجد، مدارس و ساخت منازل محروم و همچنین ویزیت رایگان و توزیع بسته های حمایتی غذایی و جهیزیه و لوازم التحریر  و سرکشی و نظافت منازل خانواده شهدا و مساجد و برگزاری کلاس های آموزشی ویژه خانواده ها و کودکان انجام شد.

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها