شناسه خبر :۶۵۳۰

زندگینامه جهادگر شهید «حبیب الله بهرامی»

جهادگر شهید «حبیب الله بهرامی» از روستای بوجین شهرستان اسدآباد۶ تیرماه ۱۳۶۴ در خدمت‌رسانی به رزمندگان اسلام در جبهه‌های سر پل ذهاب به عنوان سنگرساز بی‌سنگر به درجه والای شهادت نائل شد.
نسخه مناسب چاپ

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج سازندگی همدان، جهادگر شهید «حبیب الله بهرامی» فرزند الله محمد متولد ۱۳۲۶ از روستای بوجین شهرستان اسدآباد که یک روستای نسبتا کوچک ولی دارای انسان‌هایی مذهبی و انقلابی و عاری از آلودگی‌های اجتماعی و فرهنگی است، متولد شد.

شهید «بهرامی» نیز یکی از بهترین مردان این روستا بود و دارای اعتقادی محکم به اصول دینی و احکام الهی بود.

وی به خاطر تعهد اجتماعی و انقلابی که در جامعه داشت به‌عنوان یکی از حامیان انقلاب و اهداف امام خمینی(ره) و برای خدمت به محرومین در نقاط مختلف به خصوص نقاط روستایی به جهاد سازندگی آن زمان پیوست تا دین خود را به جامعه انقلابی اداء کند.

وی یکی از نیروهای مخلص جهاد سازندگی بود و خدمت خالصانه‌ای در حوزه فعالیتش ارائه می‌داد؛ شهید «بهرامی» دارای اخلاق اسلامی و به دور از هر نوع غرور و تکبر بود و تواضع ایشان با نرمخویی که داشت قابل تحسین بود.

این شهید عزیز در تاریخ ۶ تیرماه ۱۳۶۴ در خدمت‌رسانی به رزمندگان اسلام در جبهه‌های سر پل ذهاب به عنوان سنگرساز بی‌سنگر به درجه والای شهادت نائل شد و پیکر پاکش در گلزار شهدای اسدآباد آرام گرفت و روح پاکش به رضوان الهی پرکشید.

روحش شاد و یادش در دل‌ها جاودان و گرامی باد.

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها