شناسه خبر :۶۵۴۷

ارائه خدمات دندانپزشکی رایگان در مناطق محروم نهاوند/اجرای این طرح در مدارس مناطق محروم

رئیس شبکه بهداشت و درمان نهاوند گفت: همزمان با ایام ولادت پیامبر گرامی اسلام (ص) و هفته بسیج کلینیک سیار دندانپزشکی در مناطق محروم شهرستان نهاوند به خدمت‌رسانی مشغول است.
نسخه مناسب چاپ

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج سازندگی همدان، با اشاره به آغاز کلینیک سیار دندانپزشکی برای خدمت‌رسانی به مناطق محروم نهاوند طی چند همزمان با ایام ولادت پیامبر گرامی اسلام (ص) و هفته بسیج، اظهار کرد: در این کلینیک برای مردم و به‌ ویژه کودکان مناطق محروم به‌ صورت رایگان خدمات دندانپزشکی ارائه می‌شود.

وی در ادامه گفت: این طرح در راستای اجرای برنامه‌های تحول سلامت، ارتقاء بهداشت دهان و دندان و افزایش ارائه خدمات دندانپزشکی کار خود را شروع کرده و همچنان ادامه دارد.

رئیس شبکه بهداشت و درمان نهاوند بیان کرد: با توجه به پرهزینه بودن خدمات دندانپزشکی، اعزام این کلینیک سیار بسیار مورد توجه مردم قرار گرفت و بسیار طرح خوبی بود.

وی با اشاره به بعد مسافت و دسترسی مردم مناطق محروم به خدمات دندانپزشکی، افزود: این طرح در مدارس مناطق محروم نیز اجرا شد.

دارابی تصریح کرد: کلینیک سیار دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی همدان، خدمات سطح یک و دو دندانپزشکی را به‌صورت رایگان به گروه‌های هدف کودکان و دانش‌آموزان، زنان باردار و جامعه عشایری ارائه می‌دهد.

وی یادآور شد: تنها در یکی از این مناطق بیش از ۴۰ دانش‌آموز خدمات فلوراید تراپی، فیشور سیلانت، کشیدن و پر کردن و دیگر خدمات دندانپزشکی را دریافت کردند.

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها