شناسه خبر :۸۸۹۳

بازسازی ۵۰ واحد مسکونی مددجویان توسط سپاه نهاوند

فرمانده سپاه نهاوند گفت: سپاه ناحیه نهاوند ۵۰ واحد از منازل مسکونی مددجویان بهزیستی و کمیته امداد را که در اثر سیل دچار آسیب‌دیدگی شده‌ بودند بازسازی و تعمیر می‌کند.
نسخه مناسب چاپ

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج سازندگی همدان، حسن مرادی اظهار کرد: با توجه به آسیب‌دیدگی تعدادی از واحدهای مسکونی شهر و روستاهای نهاوند سهمیه در نظر گرفته شده برای سپاه ۵۰ واحد مسکونی بود که تمام آنها مربوط به مددجویان زیر پوشش کمیته امداد و بهزیستی است.

وی با بیان اینکه کار بازسازی و تعمیر واحدهای مسکونی از ابتدای تیرماه آغاز شده است اضافه کرد: در این راستا ۶ واحد مربوط به مددجویان بهزیستی تعمیر و تحویل آنها شد.

فرمانده سپاه نهاوند با بیان اینکه ۱۸ واحد از ۵۰ مورد سهمیه سپاه نیاز به بازسازی دارند گفت: برای تعمیر و بازسازی این واحدها تاکنون ۳۶ میلیون تومان هزینه شده است.

وی با تاکید بر انجام کار بازسازی مابقی واحدها تا قبل از فصل پاییز افزود: گروه‌های جهاد همبستگی با تمام توان تلاش می‌کنند واحدهای مسکونی را تا شهریورماه تحویل مددجویان کنند.

مرادی از همکاری خوب مردم نهاوند در کمک به سیل‌زدگان تقدیر کرد و گفت: مردم خیراندیش نهاوند پس از جاری شدن سیل فروردین‌ماه در شمال و جنوب کشور با کمک‌های نقدی خود و اهدای یک‌میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان به یاری نیازمندان شتافتند.

وی گفت: انتظار می‌رود این کمک‌ها همچنان ادامه داشته‌ باشد تا بتوان مصالح مورد نیاز منازل آسیب‌‌دیده را تامین کرد.

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها