۱۳۹۶/۱۲/۲۲ - ۰۹:۵۳
طرح «همدان بی زباله» به همت معاون فرهنگی جهاددانشگاهی واحد همدان و با همکاری اداره‌کل حفاظت از محیط زیست استان همدان برگزار شد.
۱۳۹۶/۱۲/۲۱ - ۰۸:۵۱
در اولین روز هفته درختکاری با حضور خانواده شهید شوهانی و مسئولان به یاد شهید پاسدار احمد شوهانی یک اصله نهال کاشته شد.
۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۱۰:۵۴
نماینده ولی فقیه در استان با بیان اینکه فرهنگ عمومی در استفاده صحیح از منابع طبیعی باید ارتقاء پیدا کند، گفت:حیات و بقاء ما به حفظ آب، خاک و منابع طبیعی وابسته است.
۱۳۹۶/۱۲/۰۸ - ۰۹:۳۱
مدیرکل دفتر ارتباط با صنعت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری گفت: زنجیره اتصال فارغ‌التحصیلان دانشگاهی در ایران با امکانات و منابع وجود ندارد و این مانع باعث افزایش بیکاری در جامعه شده است.
۱۳۹۶/۱۲/۰۷ - ۱۲:۱۷
مدیرکل دفتر ارتباط با صنعت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری گفت: زنجیره اتصال فارغ‌التحصیلان دانشگاهی در ایران با امکانات و منابع وجود ندارد و این مانع باعث افزایش بیکاری در جامعه شده است.
۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۰۹:۴۷
تلنگر حاجی بابایی به مسئولین استان همدان
رییس کمیسیون تلفیق برنامه ششم توسعه گفت: مسئولین نباید فقط به جهت قهرمان نشان دادن خود به ارائه آمار اشتباه بیکاری بپردازند چراکه این کاری اشتباه است و مانع از جذب اعتبارات مدنظر برای استان خواهد شد.
۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۱۰:۱۷
فرماندار شهرستان رزن گفت: در راستای کاهش مصرف آب کشت محصولات پر آب بر چون سیب زمینی از ۹هزار هکتار به ۵هزارو ۵۰۰هکتار،کشت هندوانه از هزارو ۲۰۰هکتار به ۵۵۰هکتار کاهش یافته و کشت زعفران از ۲ هکتار به ۱۶ هکتار افزایش یافت.
۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۰۹:۲۰
امروزه و با پیشرفت تکنولوژی می توان بدون وجود سرمایه هنگفت، کسب و کار موفقی راه اندازی کرد.
۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۱۰:۱۱
اقتصاددان و نویسنده کتاب اقتصاد و برنامه‌ریزی با تاکید بر اینکه باید دروازه ی واردات بسته شودتاکید کرد: بایستی تغییر و تحول ساختاری در نظام اداری ایجاد کنیم به طوریکه معاونت های تخصصی وزارت خانه باید به ستاد خلق اشتغال و تشکل های جدید تبدیل شوند
۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۱۶:۳۰
فرستاده رئيس کميته امداد امام خميني(ره) کشور با حضور در دفتر فرماندار نهاوند ضمن دیدا با وی پیرامون مسائل و مشکلات مددجویان نهاوند با وی گفت و گو کرد.
۱۳۹۶/۰۹/۲۱ - ۱۳:۵۸
فرماندار همدان از ثبت نام ۲ هزار و ۹۷۹ متقاضي در سامانه طرح کارورزي فارغ التحصيلان شهرستان همدان خبر داد.
۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۱۳:۵۴
معاون فرهنگی سپاه انصارالحسین(ع) همدان خبر داد
معاون فرهنگی سپاه انصارالحسین(ع) همدان گفت: با توجه به نیاز کودکان زلزله‌زده کرمانشاه به بازی و ایجاد نشاط در آنها، ما به خیرانی نیاز داریم که ما را در تهیه وسایل بازی و نصب آنها در مناطق مختلف این استان یاری کنند.
۱۳۹۶/۰۹/۱۴ - ۰۹:۳۸
معاون توسعه روستایی و مناطق محروم رئیس جمهور گفت: امروز شاهد راه اندازی دی جی روستا در برخی مناطق هستیم که قدمی بسیار خوب در جهت فراهم کردن امکانات اقتصادی در روستاها می باشد.
۱۳۹۶/۰۹/۱۴ - ۰۹:۲۶
رئیس مرکز برنامه‌ریزی و نظارت بر دخانیات کشور عملکرد هشت ماه منتهی به آبان صنعت دخانیات کشور را در چهار بخش تولید، واردات، صادرات و مبارزه با قاچاق تشریح کرد. علی اصغر رمزی در گفت‌وگو با «ایسنا» اظهار کرد: میزان واردات سیگار طی مدت مذکور معادل یک میلیارد و ۹۷۰ میلیون نخ سیگار بوده که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته ۴۳ درصد کاهش یافته است.
۱۳۹۶/۰۹/۰۸ - ۱۲:۳۵
نماینده مردم همدان در مجلس با بیان اینکه مشکلات اقتصادی با نشستن و حرف‌زدن حل نمی‌شود، گفت: حل مشکلات اقتصادی نیازمند حرکت جهادی و بسیجی‌ است.
۱۳۹۶/۰۹/۰۸ - ۱۲:۳۲
فرماندار اسدآباد با بیان اینکه تعداد افراد بیکار در اسدآباد نسبت به سایر شهرستان‌های استان همدان بیشتر است گفت:مدیران تلاش کنند متقاضیان اشتغال و کار آفرینی در پیچ و خم‌های اداری سردرگم نشوند.

صفحات

تازه ها