۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۱۱:۰۲
یک بانوی کارآفرین تویسرکانی برای تأمین خرج و مخارج زندگی به همراه خانواده خود دست به پخت شیرینی خانگی و فروش آن در بازار زده است و این روزها برای سه نفر دیگر هم به اشتغال ایجاد کرده است.
۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۰۹:۴۱
کدبانوگری برای تحقق اقتصاد مقاومتی؛
این روزها هستند کدبانوان تویسرکانی که با پخت و فروش شیرین های خانگی نه تنها ذوق و سلیقه خود را نشان می دهند بلکه این گونه در شب عید به اقتصاد خانواده هایشان هم کمک می کنند.
۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۰۹:۲۶
به همت بسیجیان باباپیری و با هدف کاهش مهاجرت از روستا محقق شد؛
اینجا در یک روستا به همت بانوان و در سایه تفکر کارآفرینی، با کوسن دوزی برای ۲۵ بانو ایجاد اشتغال شده و این روزها کوسن های فانتزی تولید باباپیری ها به یزد، اصفهان و شیراز می رود و تنها خواسته یشان برای توسعه کار، حمایت مسئولان از آنان در راستای ایجادکارگاهی بزرگتر است.
۱۳۹۶/۱۲/۲۲ - ۰۸:۵۵
اینجا به جای سیاه نمایی با سیاه قلم نان در می آورند
این روزها دو خواهر رودآوری در هنر میناکاری لعاب برجسته، در شهرستان گل کاشتند و در راستی توسعه، کارآفرینی و اشتغالزایی برای چندین و چند خانواده دیگر نیازمند حمایت مسئولان به ویژه هیا ساختن بازار فروش تولیداتشان هستند.
۱۳۹۶/۱۲/۲۱ - ۰۸:۳۷
کدبانوگری برای تحقق اقتصاد مقاومتی؛
این روزها هستند کدبانوان تویسرکانی که با پخت و فروش شیرین های خانگی نه تنها ذوق و سلیقه خود را نشان می دهند بلکه این گونه در شب عید به اقتصاد خانواده هایشان هم کمک می کنند.
۱۳۹۶/۱۲/۲۰ - ۰۸:۴۰
کارآفرینی، همت می خواهد و اراده؛
یک کارآفرین با بیان اینکه در حال حاضر با ایجاد یک کارگاه کوچک تولید کفش در روستای کهنوش، برای ۷ نفر شغل ایجاد شده، گفت: با توسعه کارگاه در مرحله اول می توان حتی برای ۴۰ نفر دیگر هم ایجاد اشتغال کرد.
۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۱۱:۰۹
یک بانوی کارآفرین همدانی پس از فارغ التحصیلی از رشته مهندسی کشاورزی موفق شد با تلاش و پشتکار بذرهای اصلاح شده گندم را تولید کند و به عنوان تولیدکننده نمونه کشور شناخته شود.
۱۳۹۶/۱۲/۱۶ - ۰۸:۴۴
جمعی از کارآفرینان همدانی خواستار حمایت بیشتر دولت از مشاغل خانگی شدند.
۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۱۰:۲۴
صنعت کشاورزی ایران در عرصه‌های مختلف ظرفیت جایگزینی با صنعت نفت را دارد.
۱۳۹۶/۱۲/۱۴ - ۱۰:۱۶
نان درآوردن از چنگ زدن بر گِل مرده؛
اینجا پیرمردی ۷۵ ساله فرسفجی برای احیا این هنر، بر گِل مرده چنگ می زند و چرخ سفالی گری اش را می چرخاند تا با دستانی پینه بسته برای نسل جوان در عمل نشان دهد نان بازو خوردن بهترین نانی است که مزه اش تا ابد بر زیر زبان آدم می ماند و بس.
۱۳۹۶/۱۲/۱۳ - ۰۸:۵۰
دوره تریبت مدرس اقتصاد مقاومتی سطح۳ با حضور دکتر حجت الله عبدالملکی در همدان برگزار می شود.
۱۳۹۶/۱۲/۱۲ - ۰۸:۵۶
یک طرح اشتغالزایی و هزار مشکل پیش روی؛
تبلیغات گسترده ای از سوی دولتی ها در کشور برای ارائه تسهیلات توسعه اشتغال روستایی و عشایری و شهرهای زیر ۱۰ هزار نفر با نرخ سود پایین شده است، با این وجود به دلیل بیان ناقص درباره چگونگی بهره مندی از این گونه تسهیلات، همچنان مردم سردرگم هستند، چرا که مشاهده شده، برخی افراد با مراجعه به بانک برای دریافت تسهیلات در نهایت با سود ۱۶ درصدی روبرو می شوند.
۱۳۹۶/۱۲/۰۸ - ۰۸:۵۰
توجه به صنعت مبل و منبت، بیدار کننده اقتصاد خفته در یک شهر؛
اجازه واردات دستگاه های سی.ان.سی، بازاریابی ضعیف و ناصحیح، نبود نمایشگاه و محل عرضه مستیم مبل و منبت، توجه نه چندان به زمینه چینی برای حضور سرمایه داران و عدم ارائه راهکاری برای حذف واسطه ها و دلالان، عدم بهره گیری جامع تر از نظرات استادکاران ماهر منبت و نبود مشاوره های مناسب برای ارائه طرح های بازارپسند به عمده منبت کاران، همه و همه می تواند تهدیدی جدی برای منبت کاران باشد.
۱۳۹۶/۱۲/۰۷ - ۱۰:۴۰
در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی؛
به همت یک بانوی روستایی و خیر زمینه آموزش فرشبافی، ۱۶ بانو در یک پایگاه مسجد محور مهیا شد، تا در نهایت با ایجاد یک کارگاه فرشبافی با گره خوردن همت و اراده این بانوان، شرایط تحقق اشتغال و اقتصاد مقاومتی فراهم و رنگ بیکاری هم از چهره روستا زدوده شود.
۱۳۹۶/۱۲/۰۷ - ۱۰:۲۹
مراسم افتتاح اولین کارگاه مینا کاری روی سفال با حضور فرماندار، فرمانده سپاه ناحیه و تعدادی از مسئولین شهرستان نهاوند و استان همدان در مرکز فنی و حرفه ایی خواهران برگزار شد.
۱۳۹۶/۱۲/۰۶ - ۰۸:۲۷
فرمانده سپاه نهاوند خبر داد
فرمانده سپاه نهاوند گفت: امسال مبلغ ۳ میلیارد تومان در راستای بحث اقتصاد مقاومتی به شهرستان نهاوند اختصاص یافته است.

صفحات

تازه ها