۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۰۸:۲۲
مسئول بسیج دانشجویی همدان گفت: در بحث عمرانی اردوهای جهادی از ابتدای سال، بیش از ۱۸ پروژه مسکن محرومین با کمک دانشگاه‌های استان و کمیته امداد امام خمینی (ره) ساخته شده است.
۱۳۹۶/۱۱/۰۱ - ۰۹:۱۸
جهادگران بسیجی، یا علی(ع) گویان، در خدمت رسانی به مناطق ایستاده اند و در این میان مسئول بسیج سازندگی سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان از فعالیت یک هزار و ۵۰۰ بسیجی متخصص در حوزه های عمرانی، کشاورزی و صنعتی در راستای محرومیت زدایی در مناطق محروم خبر داده است.
۱۳۹۶/۱۰/۳۰ - ۰۹:۲۲
فرمانده سپاه نهاوند خبر داد:
فرمانده سپاه نهاوند گفت: در راستای خدمت‌رسانی به مناطق محروم بسته‌های کامل حمایتی و آموزشی در بین دانش آموزان مناطق محروم نهاوند توزیع شد.
۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۰۸:۴۰
مسوول بسیج دانشجویی استان همدان:
مسوول بسیج دانشجویی استان همدان با اشاره به اینکه امسال ۱۸ مسکن محروم در روستاهای استان توسط دانشجویان ساخته شد، گفت: هفت مورد از آن مساکن در هفته دفاع مقدس افتتاح شد و بقیه نیز در هفته بسیج به بهره‌برداری رسید.
۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۳:۰۱
گزارش تصویری؛
گروه تلویزیونی سپاه انصار الحسین(ع) استان همدان برای تهیه مستند از عملکرد سپاه و بسیج در راستای خدمت رسانی به زلزله‌زدگان کرمانشاه به بخش ثلاث باباجانی و روستاهای همجوار اعزام شدند.
۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۰۹:۲۶
گزارش تصویری؛
خدمات‌رسانی بسیجیان و گروه‌های جهادی سپاه انصار الحسین(ع) همدان به زلزله‌زدگان کرمانشاه همچنان ادامه دارد.
۱۳۹۶/۱۰/۲۱ - ۰۷:۳۹
جانشین فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) همدان خبر داد
جانشین فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) همدان از استخراج نیازهای ۳۱ روستای واگذار شده به سپاه همدان در منطقه ازگله خبر داد و گفت: با همت گروه‌های مردمی این اقلام تهیه و به منطقه ارسال می‌شود.
۱۳۹۶/۱۰/۲۱ - ۰۷:۳۰
مسئول بسیج سازندگی سپاه ناحیه ملایر خبر داد
مسئول بسیج سازندگی سپاه ناحیه ملایر گفت: یک سرویس کامل جهیزیه که ارزش ریالی آن بالغ بر ۱۰۰میلیون ریال است تهیه شده که در اختیار خانواده نیازمند قرار می گیرد .
۱۳۹۶/۱۰/۲۰ - ۰۹:۱۹
گزارش تصویری؛
تیم بسیج جامعه پزشکی فامنین با حضور در مناطق محروم این شهرستان اقدام به معاینه و توزیع دارو بین بیماران این مناطق کردند.
۱۳۹۶/۱۰/۱۵ - ۰۸:۴۸
به همت قرارگاه سازندگی شهید همدانی صورت گرفت؛
مسئول روابط عمومی قرارگاه سازندگی شهید همدانی از توزیع ۵۰۰ بسته لوازم التحریر توسط قرارگاه سازندگی شهید همدانی بین دانش آموزان زلزله زده شهر ازگله و روستاهای آن خبر داد.
۱۳۹۶/۱۰/۱۴ - ۱۱:۲۸
به همت قرارگاه سازندگی شهید همدانی صورت گرفت؛
مسئول عملیات قرارگاه سازندگی شهید همدانی از توزیع ۱۷ تانکر ذخیره آب در روستاهای زلزله زده شهر ازگله توسط قرارگاه سازندگی شهید همدانی خبر داد.
۱۳۹۶/۱۰/۱۳ - ۱۳:۳۳
عضو قرارگاه سازندگی شهید همدانی خبر داد
عضو قرارگاه سازندگی شهید همدانی از خدمات رسانی قرارگاه سازندگی شهید همدانی به روستاهای زلزله زده کرمانشاه با وجود صعب العبور بودن مسیر خبر داد.
۱۳۹۶/۱۰/۰۷ - ۰۹:۳۸
فرمانده سپاه ناحیه فامنین خبر داد
فرمانده سپاه ناحیه فامنین از اعزام یک تیم پزشکی به مناطق محروم شهرستان فامنین در راستای خدمات‌رسانی در این مناطق خبر داد.
۱۳۹۶/۱۰/۰۷ - ۰۹:۳۴
فرمانده پایگاه حضرت آمنه(س) سپاه ناحیه همدان خبر داد
فرمانده پایگاه حضرت آمنه(س) سپاه ناحیه همدان از تهیه ۳ قلم جهیزیه برای نوعروسان خانواده ‌های نیازمند در همدان خبر داد.
۱۳۹۶/۱۰/۰۶ - ۰۸:۳۱
کارشناس اردوهای جهادی سپاه ناحیه بهار عنوان کرد
کارشناس اردوهای جهادی سپاه ناحیه بهار برگزاری اردوهای جهادی را تحولی عظیم در کمک رسانی به محرومین و مناطق محروم دانست و گفت: بسیجیان اعزامی در قالب اردوهای جهادی با عشق و علاقه و روحیه جهادی مشغول به کار می‌شوند.
۱۳۹۶/۰۹/۲۷ - ۰۸:۱۶
مسئول بسیج سازندگی سپاه ناحیه بهار مطرح کرد
مسئول بسیج سازندگی سپاه ناحیه بهار گفت: اساس شکل‌گیری گروه‌های جهادی محرومیت زدایی و توسعه کشور است.

صفحات

تازه ها