۱۳۹۷/۱۱/۲۸ - ۰۸:۳۴
فرمانده حوزه شهید شهبازی موسی آباد اسدآباد از بازسازی و تعمیر یک خانه محروم توسط حوزه شهید شهبازی اسدآباد خبر داد.
۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۰۹:۵۷
مسئول بسیج سازندگی سپاه ناحیه همدان خبر داد
مسئول بسیج سازندگی سپاه ناحیه همدان از جمع آوری کمک‌های مردمی برای جبهه‌های مقاومت و همچنین توزیع سبدهای غذایی در بین محرومین به مناسبت دهه فجر خبر داد.
۱۳۹۷/۱۱/۲۵ - ۰۸:۳۱
مسئول بسیج سازندگی حوزه مقاومت امام حسین (ع) سپاه ملایر خبر داد
مسئول بسیج سازندگی حوزه مقاومت امام حسین (ع) سپاه ناحیه ملایر از فعالیت گروه‌های جهادی این حوزه به‌مناسبت ایام الله دهه فجر در مناطق هدف خبر داد.
۱۳۹۷/۱۱/۲۵ - ۰۸:۰۴
فرمانده حوزه شهید شهبازی موسی‌آباد اسدآباد خبر داد
فرمانده حوزه شهید شهبازی موسی‌آباد اسدآباد از برگزاری اردوی جهادی جهادگران بسیجی حوزه مقاومت شهید شهبازی در روستای موسی‌آباد خبر داد.
۱۳۹۷/۱۱/۲۱ - ۰۸:۰۸
مسئول بسیج سازندگی سپاه ناحیه همدان خبر داد
مسئول بسیج سازندگی سپاه ناحیه همدان از فعالیت گروه جهادی شهید «حبیبی» در روستای بارابند و منطقه خضر همدان خبر داد.
۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۰۸:۳۴
فرمانده حوزه امام سجاد(ع) سامن ملایر خبر داد
فرمانده حوزه امام سجاد(ع) سامن ملایر گفت: این حوزه موفق به ساخت دو باب خانه محروم توسط بسیجیان در اردوهای جهادی بسیج سازندگی شده است که در دهه فجر افتتاح و تحویل می‌شود.
۱۳۹۷/۱۱/۱۷ - ۱۳:۲۷
جهادگران سلامت در شهرستان تویسرکان در سال جاری نیز همانند سال‌های گذشته پا در رکاب اخلاص گذاشته و با هدف محرومیت‌زدایی و اعتلای سلامت جامعه در تعدادی از روستاها در قالب اردوهای جهادی تابستانه در راه خدمت به مردم محروم پرشور وارد صحنه شده‌اند.
۱۳۹۷/۱۱/۱۶ - ۱۰:۴۹
مسئول بسیج سازندگی سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان خبر داد
مسئول بسیج سازندگی سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان گفت: از ابتدای تشکیل بسیج سازندگی ۱۵۰ هزار جهادگر در قالب ۱۰ هزار و ۱۰۰ گروه جهادی به مناطق محروم و حاشیه شهر استان اعزام شده‌اند که خدمات گوناگونی را در زمینه‌های مختلف به مردم ارائه داده‌اند.
۱۳۹۷/۱۱/۱۴ - ۰۹:۰۴
فرمانده سپاه انصارالحسین (ع) همدان خبر داد
فرمانده سپاه انصارالحسین (ع) همدان از اجرای ۱۰۴۰ پروژه عمرانی توسط سپاه انصارالحسین(ع) در همدان خبر داد و گفت: این پروژه ها با رویکرد آب و اشتغال در مناطق محروم اجرا خواهد شد.
۱۳۹۷/۱۱/۰۹ - ۱۱:۲۱
رئیس دانشگاه پیام نور استان همدان با بیان اینکه مهم‌ترین اهداف اردوهای جهادی خودسازی و محرومیت‌زدایی است گفت: اردوهای جهادی روحیه انقلابی در تحقق اقتصاد مقاومتی است.
۱۳۹۷/۱۱/۰۸ - ۰۹:۵۰
مسئول بسیج سازندگی ملایر خبر داد
مسئول بسیج سازندگی ملایر گفت: برای کاهش محرومیت‌ها و رفع مشکلات نیازمندان بسیج سازندگی شهرستان ملایر اقداماتی را در زمینه‌های مختلف در دو بخش عمرانی و غیر عمرانی انجام داده است.
۱۳۹۷/۱۱/۰۷ - ۰۷:۳۷
فرمانده حوزه مقاومت حضرت معصومه (س) خواهران صالح آباد خبر داد
فرمانده حوزه مقاومت حضرت معصومه (س) خواهران صالح آباد از برگزاری اردوهای جهادی حوزه حضرت معصومه(س) صالح‌آباد در سه روستای محروم و مناطق حاشیه شهر خبر داد.
۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۰۷:۵۸
مسئول بسیج‌دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد همدان از اعزام ۱۰۰ دانشجوی این دانشگاه به اردوی جهادی در مناطق محروم خبر داد.
۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۲:۲۷
محرومیت زدایی بسیجیان با اجرای
بسیجیان شهرستان ملایر طرح یک کاسب یک دانش آموز را در مناطق محروم این شهرستان اجرا کردند.
۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۱۲:۰۶
مرحله دوم رزمایش اقتدار عاشورایی «سپاهیان محمدرسول الله ۲»، با اجرای برنامه‌های مختلف در قالب اردوهای جهادی در مناطق محروم اسدآباد، کار خود را آغاز کرد.
۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۱۱:۰۱
فرمانده سپاه ناحیه ملایر با اشاره به اینکه هدف از برگزاری دومین رزمایش اقتدار بسیج سپاهیان محمد رسول‌الله خدمت‌رسانی به مناطق محروم و انجام فعالیت‌های عمرانی و غیره است‌ گفت: این رزمایش از ۹ تا ۲۹ شهریورماه امسال به مدت ۲۰ روز انجام می‌شود.

صفحات

تازه ها