سه شنبه 1401/02/20 - 16:22
سازندگی
همدان همدان
فرمانده سپاه ناحیه همدان خبر داد

اجرای رزمایش جهادی در اقصی نقاط شهرستان همدان

فرمانده سپاه ناحیه همدان از اجرای رزمایش جهادی در اقصی نقاط شهرستان همدان به مناسبت هفته بسیج سازندگی طی ۱۰ روز خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج سازندگی استان همدان، سرهنگ سید جواد حسینی  اظهار داشت: با گذشت بیش از دو دهه از آغاز فعالیت‌های جهادی در کشور به لطف خداوند متعال و با رهنمود‌های داهیانه مقام معظم رهبری (مدظله العالی) اکنون نفحات روح بخش این تفکر انقلابی در سراسر کشور، استان و شهرستان ما گسترده شده، به نحوی که امروز بیش از ۳۰۰ گروه جهادی در اقصی نقاط شهرستان همدان، مشغول به ارائه خدمات گوناگون عمومی و تخصصی به، ولی نعمتان انقلاب هستند، که این امر یکی از عوامل تثبیت کارآمدی نظام را فراهم نموده و همچنین بارقه‌های امید را در دل مردم عزیز کشور روشن کرده است.

وی افزود: اقبال طیف‌های مختلف مردم به مشارکت در خدمت‌رسانی به محرومین در قالب حرکت‌های جهادی با سرعت فزاینده‌ای در حال تبدیل شدن به یک جریان عمومی و خودجوش است و همین موضوع می‌تواند موتور پیشران هر کشور در رفع محرومیت باشد و به عنوان یک الگوی بی‌نظیر اسلامی انقلابی در اداره امور کشور به جهانیان ارائه شود.

فرمانده سپاه ناحیه همدان گفت: از ۱۷ اردیبهشت، سالروز بسیج سازندگی رزمایش جهادگران فاطمی همزمان با سراسر کشور در شهرستان همدان آغاز شده و تا ۱۰ روز ادامه خواهد داشت.

وی گفت: طی این ۱۰ روز در عرصه‌های مختلف از جمله کمک به آبرسانی در مناطق محروم و کم برخوردار، لایروبی قنات، تکمیل و مرمت خانه محرومان، توزیع بسته‌های معیشتی در بین نیازمندان، ارائه خدمات بهداشتی درمانی در سطح روستا‌ها و مناطق حاشیه شهر، ارائه خدمات کشاورزی با هماهنگی بسیج مهندسین کشاورزی اجرا می‌شود.

حسینی اجرای برنامه‌های فرهنگی و معنویت افزایی، دیدار با خانواده معظم شهدای جهادگر، برپایی نمایشگاه‌های فرهنگی و معرفی فعالیت‌ها و دستاورد‌های سازمان بسیج سازندگی، ارائه مشاوره‌های آموزشی و برگزاری کلاس‌های تقویتی برای دانش‌آموزان بی‌بضاعت و کم بضاعت، تهیه و توزیع وسایل ضروری زندگی برای خانواده‌های مستضعف، تجلیل از جهادگران برتر شهرستان و ... را از دیگر برنامه‌ها برشمر

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.