شنبه 1401/02/24 - 08:40
سازندگی
استان همدان
مسئول بسیج سازندگی سپاه ناحیه فامنین خبر داد

اجرای طرح‌ها و پروژه‌های محرومیت‌زدایی به مناسبت هفته بسیج سازندگی در فامنین

مسئول بسیج سازندگی سپاه ناحیه فامنین اجرای طرح‌ها و پروژه‌های محرومیت‌زدایی به مناسبت هفته بسیج سازندگی در فامنین خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج سازندگی استان همدان، روح الله ربانی  ضمن تبریک هفته بسیج سازندگی اظهار کرد: به مناسبت این ایام دو کارگاه خیاطی و تولید پوشاک با این اشتغال برای ۲۶ نفر از محل اعتبارات بسیج سازندگی در روستاهای ینگیجه و دهلق شهرستان فامنین افتتاح و راه‌اندازی شد .

وی گفت: در این مراسم که با حضور مسئولین شهرستان، فرماندار و فرمانده سپاه ناحیه فامنین برگزار شد، طرح‌هایی در راستای رفع محرومیت و با هدف ایجاد اشتغال برای جوانان راه‌اندازی شد .

مسئول بسیج سازندگی سپاه ناحیه فامنین همچنین با اشاره به نامگذاری هفته بسیج سازندگی و فعالیت‌های این مجموعه گفت: هفدهم اردیبهشت ماه شروع هفته بسیج سازندگی است که مجموعه بسیج سازندگی سپاه ناحیه فامنین طرح‌ها و پروژه‌های مختلفی را در سطح شهرستان به بهره‌برداری می‌رساند.

وی عنوان کرد: هدف از این پروژه‌ها تحقق شعار سال و کمک به رونق تولید و اشتغال است، که در همه برنامه‌ها سعی بر این است که یاری دولت مردمی بوده و در ایجاد اشتغال سهمی داشته باشیم.

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.