شنبه 1401/02/24 - 09:15
سازندگی
استان همدان
امام جمعه شهرستان رزن عنوان کرد:

کارنامه بسیار درخشان بسیج سازندگی در شهرستان رزن

امام جمعه شهرستان رزن گفت: یک کارنامه بسیار درخشان از بسیج سازندگی در شهرستان رزن ایجاد شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج سازندگی استان همدان، حجت الاسلام منصوری در دیدار با جهادگران بسیجی شهرستان رزن که به مناسبت هفته بسیج سازندگی صورت گرفت، بسیج سازندگی را یکی از برکات مهم انقلاب اسلامی ایران دانست و گفت: بسیج در تمامی عرصه‌های اجتماعی، فرهنگی، جهادی، اقتصادی وغیره پویا و در مواقع سختی در کنار مردم بوده است.

وی با بیان اینکه بسیج سازندگی، خدمت‌رسانی به عموم جامعه به‌ویژه محرومین و مستضعفین را در اولویت کاری خود قرار داده است، اظهار کرد: امروزه بسیج سازندگی به شجره تنومند طیبه‌ای تبدیل شده که با بهره گیری از بسیجیان در گروه‌های جهادی در عرصه‌های مختلف خدمت رسانی می‌کند.

امام جمعه رزن افزود: یک کارنامه بسیار درخشان از بسیج سازندگی در شهرستان رزن ایجاد شده است.

++ فعالیت ۱۱۰ گروه جهادی در شهرستان‌های رزن و درگزین

در ادامه این دیدار، فرمانده سپاه ناحیه رزن با بیان اینکه در سال گذشته تعداد ۱۰ واحد مسکونی به همت جهادگران بسیجی ساخته و در اختیار نیازمندان قرار گرفت، گفت: امسال نیز تعداد ۳۵ واحد مسکونی ساخته و به محرومین واگذار خواهد شد.

سرهنگ مهدوی پور از فعالیت ۱۱۰ گروه جهادی در شهرستان‌های رزن و درگزین خبر داد و افزود: این گروه‌های جهادی در حوزه‌های عمرانی، کشاورزی، دامداری، درمانی و ایجاد اشتغال در سطح شهرستان در حال فعالیت است که خدمات ارزشمند به مردم ارائه می‌کنند.

وی اظهار کرد: همچنین بیش از ۶۰ صندوق قرض الحسنه با هدف حمایت تولید کنندگان ایجاد و تسهیلات خوبی در حوزه اشتغال به متقاضیان پرداخت شده است.

فرمانده سپاه ناحیه رزن گفت: در راستای حمایت از اقشار ضعیف جامعه و کمک به افراد آسیب دیده از شیوع ویروس کرونا به همت بسیج سازندگی و خیرین سال گذشته ۱۸ هزار بسته معیشتی بین نیازمندان توزیع شده است.

سرهنگ مهدوی پور افزود: جهادگران همچنین در اوج شیوع ویروس کرونا با حضور در بیمارستان در کنار کادر درمان به کمک بیماران کرونایی پرداختند.

وی خاطرنشان کرد: در رزمایش جهادگران فاطمی که از ۱۷ تا ۲۶ اردیبهشت ماه اجرا می‌شود، خدمات متنوعی توسط جهادگران به اقشار مختلف مردم ارائه می‌شود.

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.